http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wielkopolska Izba Gospodarcza podpisała porozumienie z Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych

Wyróżniony Wielkopolska Izba Gospodarcza podpisała porozumienie z Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych

Wielkopolska Izba Gospodarcza podpisała porozumienie z Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych (KIiOG) reprezentowanym przez Warszawską Izbą Gospodarczą (WIG). To kolejny krok w rozwoju podmiotu, którego główna siedziba mieści się w Gnieźnie.


Wielkopolska Izba Gospodarcza stała się członkiem Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych. - To instrument dla promocji naszych członków na rynku krajowym i rynkach zagranicznych - mówi Henryk Bartkowski, prezes WIG. - Rok 2019 to krok milowy w rozwoju WIG-u. Na podstawie zawartego porozumienia obie strony zobowiązały się do dążenia do wsparcia polskich marek, polskich przedsiębiorców w kraju i za granicą, ułatwiania dostępu do nowych technologii, wspierania innowacyjności poprzez szkolenia, kursy, doradztwo oraz tworzenie przyjaznego systemu informacji  i kooperacji  pomiędzy  firmami, a jednostkami badawczymi i uczelniami krajowymi, a także zagranicznymi, lobbingu na rzecz usuwania barier w prowadzeniu działalności gospodarczej - dodaje.

Dalej prezes WIG podkreśla, że obecne czasy są ciężkie dla prywatnych przedsiębiorców - w szczególności małych i średnich. Jednym z naszych celów jest wspieranie między innymi takich właśnie firm, a podpisanie porozumienia daje nam zdecydowanie większy wachlarz możliwości.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.