http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Pracownicze plany kapitałowe - obowiązki pracodawców

Wyróżniony Pracownicze plany kapitałowe - obowiązki pracodawców

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie: „Pracownicze plany kapitałowe – poznaj nowe obowiązki pracodawców”, którego organizatorami są Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca (MSP) oraz Gnieźnieński Punkt Wspierania Biznesu działający w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie.


Celem szkolenia jest omówienie nowej instytucji – Pracowniczych Planów Kapitałowych zarówno z punktu widzenia obowiązków pracodawcy, jak i uprawnień pracownika. Podczas szkolenia omówione zostaną podstawy prawne i praktyczne aspekty tworzenia i oszczędzania w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych, nowe obowiązki pracodawców w zakresie przygotowania i wdrożenia PPK i prowadzenia właściwej dokumentacji. W ramach szkolenia zostaną omówione również zasady dysponowania przez pracowników środkami zgromadzonymi w ramach PPK.

Adresatami szkolenia są osoby pracujące z działach kadr i płac, pracownicy działów księgowości, osoby zarządzające firmami pragnące poznać problematykę Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) oraz pracownicy zainteresowani udziałem w PPK.

Termin:
Piątek, 22 listopada 2019 r. w godz. 9.00 – 16.00 w sali konferencyjnej nr 2.46 w Starostwie Powiatowym przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10 w Gnieźnie.

Zapisy:
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Rejestracja na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (www.pfp.com.pl) ZAPISZ SIĘ lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem tel.:  61 4240743.

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu jest jednoznaczne z potwierdzeniem przez Uczestnika zapoznania się z ogólnymi warunkami organizacyjnymi szkoleń PFP i wyrażeniem zgody na ich zastosowanie.

1 komentarz

  • frania
    frania czwartek, 14, listopad 2019 13:16 Link do komentarza Raportuj

    Takie szkolenia to by się przydały sporej licznie osób mam takie wrażanie, bo niektórzy to naprawdę mało co wiedzą a wypowiadają się jakby wszystkie rozumy pozjadali. A tutaj potrzeba jasnych przekazów, tak by zwykli obywatele wiedzieli że program jest bardzo przydatny no i korzystny

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.