http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Inwestycja jakiej jeszcze nie było

Wyróżniony Inwestycja jakiej jeszcze nie było

Pełną parą idą prace nad budową nowej siedziby dla Publicznego Przedszkola w Zdziechowie. W ciągu ostatnich dni wykonana została konstrukcja dachu, dzięki czemu zobaczyć można już pełen kształt obiektu. Koniec zadania przewidziano jeszcze w tym roku, a w kolejnych zbudowany ma zostać także m.in. budynek szkoły podstawowej oraz hala sportowa i boiska.


Zgodnie ze specyfikacją przetargową budynek przedszkola ma być obiektem parterowym, niepodpiwniczonym, z dachem spadzistym krytym dachówką. Znajdzie się w nim 8 sal zajęciowych, szatnia, jadalnia z kuchnią, pomieszczenia biurowe i sanitarne. Budynek zaprojektowany został w sposób umożliwiający poruszania się po nim osobom niepełnosprawnym. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Hen-Bud z Kłecka, a projektem, produkcją oraz montażem konstrukcji dachowej zajęła się pochodząca z tego samego miasta firma Inter-Lers.

Budowa kompleksu edukacyjnego w Zdziechowie to największa inwestycja w historii Gminy Gniezno i jedna z większych w regionie. Jej łączne koszty szacowane są na ponad 45 mln zł, a całość ma zostać oddana do użytku w ciągu pięciu lat.

Więcej aktualnych zdjęć z realizacji inwestycji zobaczyć można na profilu facebookowym firmy Inter-Lers: www.facebook.com/interlers.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.