http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Czy znasz już FloraQueen?

Wyróżniony Czy znasz już FloraQueen?

FloraQueen rozpoczęła swoją działalność w 2004roku. Jest agencją kwiatową specjalizującą się w terminowym dostarczaniu świeżych kwiatów bezpośrednio do klienta ze 100% gwarancją. Ta kwiaciarnia internetowa dostarcza bukiety we wszystkich miastach w Polsce, jak również za pomocą sieci lokalnych kwiaciarni w małych miejscowościach – wszystko zależy od życzenie klienta. FloraQueen posiada certyfikat bezpieczeństwa, który znajduje się w lewym, dolnym rogu strony internetowej. Dzięki temu, że korzysta z najnowszych technologii, gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i bez obaw można płacić kartą kredytową, PayPal –em lub przelewem bankowym.


Małymi krokami zbliża się Dzień Matki.  Czy  ktoś z Was mieszka poza granicami naszego regionu, lub kraju i chciałby wysłać ukochanej Mamie piękne, świeże kwiaty? Wystarczy wejść na stronę www.floraqueen.pl i złoży zamówienie do dowolnego miejsca w Polsce. Strona internetowa jest przyjazna w obsłudze, klarowna i prosta, a co najważniejsze bezpieczna.  

FloraQueen gwarantuje kwiaty najwyższej jakości wysłane i dostarczone w czasie żądanym przez klienta. Może nie należy do najtańszych agencji tego typu ale  można zapewnić, że jest najlepsza w swojej branży. Świeże i najwyższe jakościowo kwiaty są priorytetem a dodatkowa dbałość o każdy szczegół sprawia, że niespodzianka jest udana. Osoba obdarowana -  obdarowana jest nie tylko pięknym bukietem kwiatów, ale również niezapomnianym wspomnieniem.

Oto myśl wiodąca FloraQueen:
„Ludzie nam zaufali w przekazywaniu swoich życzeń, miłości, przyjaźni. Dlatego właśnie musimy dołożyć wszelkich starań aby nieprawdopodobne stało się możliwym do spełnienia, aby życzeniom towarzyszyła najwyższa jakość i troska, aby zawsze były dostarczane na czas!”.
Spraw komuś radość: jeszcze dziś i wyślij kwiaty!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.