http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Szkolenie dla rozpoczynających działalność gospodarczą

Wyróżniony Szkolenie dla rozpoczynających działalność gospodarczą

W Urzędzie Skarbowym w Gnieźnie odbyło się kompleksowe szkolenie dla osób zakładających po raz pierwszy własną działalność gospodarczą. Przyszli przedsiębiorcy mogli uzyskać niezbędne informacje na temat rozliczeń podatkowych firmy, a także kwestii związanych z ZUS-em oraz informacje ze strony Urzędu Pracy.


- Takie kompleksowe szkolenie ma przede wszystkim ułatwić ludziom rozpoczynającym działalność uzyskanie informacji w jednym miejscu. Tak by nie musieli tracić czasu ale też niepotrzebnie się denerwować – przyznaje Małgorzata Matczak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.

Zdaniem Naczelnik Urzędu Skarbowego to także nie tylko okazja do wsparcia osób zakładających działalność w zakresie zeznań podatkowych, ale też przełamania pewnych lęków w odniesieniu do Urzędu. - Sytuacja będzie jeszcze bardziej przyjazna dla naszych klientów kiedy w styczniu po nowelizacji podstaw prawnych, każdy przedsiębiorca będzie miał swojego opiekuna – zdradza Anna Wiernowolska, naczelnik US w Gnieźnie.

Natomiast Anna Wojciechowska, starszy inspektor ZUS mówiła także o tym, że ZUS jest nie tylko wtedy ze swoimi klientami prowadzącymi działalność gdy płacą oni składki, ale chce też informować co zrobić jeśli pojawią się zaległości.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.