http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wiosenna promocja! Kup książkę „Złoto Dziedzica”

Wyróżniony Wiosenna promocja! Kup książkę „Złoto Dziedzica”

Po ukazaniu się „Skarbu Dziedzica”, autor tej książki Karol Soberski, prowadził dalsze poszukiwania związane z losami Franciszka i Antoniego Saskowskich, jak i drogocennych skarbów przez nich ukrytych. Na pozór nieskomplikowane śledztwo zaczęło odsłaniać wręcz niewiarygodne fakty! Złoto i kosztowności z Popowa Ignacewa trafiło m.in. do Mielna, w okolice Drawska Pomorskiego a nawet do dalekiego Hongkongu! Niecodzienna łamigłówka historyczna związana z braćmi Saskowskimi, właścicielami majątków Popowo Ignacewo i Wyrobki, jest jedną z największych, do dzisiaj niewyjaśnionych tajemnic pogranicza Wielkopolski i Kujaw! Efektem poszukiwań jest książka „Złoto Dziedzica”. Obecnie K. Soberski pracuje nad trzecią częścią historii braci Saskowskich pt. „Bankierzy Tajemnic”, która ma się ukazać pod koniec tego roku. I w związku z tym ogłaszamy promocję na zakup drugiej części - „Złoto Dziedzica”: tylko 30 zł za egzemplarz książki. Promocja obowiązuje tylko do 31 maja!


„Złoto Dziedzica” to książka historyczna, oparta na faktach, łącząca w sobie klimaty „Kodu Leonarda da Vinci” z mrocznymi opowieściami II wojny światowej. Ta pozycja to obraz ziemian, którzy najpierw w 1939 roku, a później w 1945 roku ukrywają to, co mają najcenniejsze i walczą o życie. A w tle historii życia i działalności Franciszka i Antoniego Saskowskich, pozostają niewyjaśnione do dnia dzisiejszego tajemnice związane z II wojną światową i pierwszymi powojennymi latami... „Złoto Dziedzica” to kilka łamigłówek, z którymi Czytelnik będzie musiał zmierzyć się sam. Zapraszamy do lektury!

„Złoto Dziedzica” to książka opowiadająca o niezwykłych losach Franciszka Saskowskiego, dziedzica Popowa Ignacewa, majątku w gminie Mieleszyn niedaleko Gniezna i jego brata Antoniego Saskowskiego, właściciela majątku Wyrobki leżącego koło Mogilna. Jest to kontynuacja niecodziennych wydarzeń, które rozpoczęły się na pograniczu Wielkopolski i Kujaw w 1807 roku i trwają do dzisiaj... opisanych w książce „Skarb Dziedzica” wydanej w listopadzie 2016 roku.

Książka jest godna polecenia nie tylko dzięki fascynującej historii w niej opisanej, ale również dzięki niepublikowanym wcześniej blisko 200 fotografiom z których większość pochodzi z lat 1910 – 1939.

http://informacjelokalne.pl/images/stories/2018/07/80d4ce58309a51694246e4cdeef75428_XL.jpg

WIOSENNA PROMOCJA:
Format:
B5
Liczba stron: 260
Cena: 30 zł (plus koszty wysyłki)
Książka wydana na papierze kredowym

Wysyłka:
Przesyłką poleconą za potwierdzeniem odbioru.

Kontakt:
W razie pytań, prosimy o kontakt: 506-966-706.
Ostatnio zmienianyśroda, 27 maj 2020 22:04

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.