http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Co gdzie kiedy

Co gdzie kiedy (6)

21 listopada o godz. 17.30 - Zapraszamy na szkolenie dotyczące systemów fotowoltaicznych

Już w czwartek, 21 listopada w godzinach 17.30-19.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się szkolenie dotyczące systemów fotowoltaicznych. Spotkanie organizowane jest dla mieszkańców Gniezna i gmin posiadający dom lub domek letniskowy, właściciele budynków, firm i rolnicy, którzy chcą zainstalować instalację fotowoltaiczną.

21 listopada o godz. 18.00 - „Smaki kultury”: zapraszamy na Węgry

„Smaki Kultury” to nowy cykl Miejskiego Ośrodka Kultury w ramach którego organizowane są spotkania z cudzoziemcami od wielu lat mieszkającymi w Gnieźnie, którzy w sposób subiektywny przedstawią kulturę z której się wywodzą. Gościem najbliższego spotkania, które odbędzie się 21 listopada o godz. 18.00 w Starym Ratuszu będzie Julia Graczyk – rodowita Węgierka, która w Polsce mieszka od 47 lat.

Etykiety

25 listopada o godz. 19.00 - „Komeda - złam szyfr”

Fundacja Przestrzeń zaprasza na podsumowanie kolejnego działania pod hasłem „Komeda - złam szyfr”. W poniedziałek, 25 listopada o godz. 19.00 w auli Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych przy ul. Poznańskiej odbędzie się koncert utworów Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego, pisanych do polskich i zagranicznych filmów.

28 listopada o godz. 10.30 - „Sukcesja w firmach rodzinnych”

Wielkopolska Izba Gospodarcza we współpracy z DGA Spółka Akcyjna oraz Dolnośląską Agencją Rozwoju Gospodarczego organizuje w czwartek, 28 listopada konferencje pt.: „Sukcesja w firmach rodzinnych”. Wydarzenie to odbędzie w godzinach od 10.30 do 13.30, jest bezpłatne, a zgłoszenia należny wysłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły na plakacie.

3 i 10 grudnia o godz. 9.30 - Spotkanie z Navalem, byłym członkiem GROM-u

3 i 10 grudnia o godz. 9.30 w kampusie akademickim PWSZ Gniezno, odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Pawłem Mateńczukiem - „Navalem”, byłym operatorem jednostki wojskowej GROM, który podzieli się swoją historią, jak z małej miejscowości trafił do tej elitarnej jednostki wojskowej. Ponadto zdradzi kulisy rekrutacji do GROM-u, podzieli się swoim doświadczeniem, z zakresu planowania operacji wojskowych, odpowie na pytanie czy w GROM-ie jest miejsce dla kobiet i wyjaśni, jak rzeczywistość, różni się od filmowych wyobrażeń na temat działań wojennych.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS