http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Co gdzie kiedy

Co gdzie kiedy (3)

24 października o godz. 16.00 - „Szukamy Młodych Talentów” – zapraszamy na kolejną edycję

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno”, Klub Sportowy „Stella”, GOSiR oraz Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Gnieźnie zapraszają dzieci i młodzież szkół podstawowych z terenu miasta Gniezna oraz gmin powiatu gnieźnieńskiego do udziału w kolejnych rozgrywkach XVII Edycji Turniejów Tenisa Stołowego „Szukamy Młodych Talentów”, które odbędą się w środę, 24 października od godz. 16.00 w hali sportowej GOSiR przy ul. Wrzesińskiej 49 w Gnieźnie.

27 października o godz. 19.00 - Janusz Wawrowski na Stradivariusie po raz pierwszy w Gnieźnie!

Przed nami wielkie święto muzyki kameralnej w Gnieźnie! W ramach 8. Edycji festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne Przestrzenie”, w sobotę, 27 października o godz. 19.00 wystąpi charyzmatyczna Orkiestra Warsaw Players ze skrzypkiem Januszem Wawrowskim na czele. Zespołowi towarzyszyć będzie sopranistka Bogumiła Dziel-Wawrowska. Wirtuoz skrzypiec wystąpi na drogocennych skrzypcach Antonio Stradivariusa z 1685 roku. Koncert odbędzie się w Kościele Rzymskokatolickim pw. Wniebowzięcia NMP – Franciszkanie w Gnieźnie. Wstęp na wydarzenie jest wolny!

30 paździrnika o godz. 18.00 - Zapach angielskiej arystokracji czyli „Snoby” Juliana Fellowesa

Anglia to kraj, w którym arystokracja pomimo upływu lat i zmian kulturowo-obyczajowych nie traci swego powabu. Stanowi dumę swojego kraju. Jest nadal podziwiana, podpatrywana a marzeniem każdego Brytyjczyka jest wstąpienie w jej szeregi. Co kryje się tak naprawdę pod powierzchnią dobrze skrojonych garsonek, szykownych kapeluszy, drogich cygar, nienagannych manier i etykiety?

Subskrybuj to źródło RSS