http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Co gdzie kiedy

Co gdzie kiedy (5)

23 lutego o godz. 19.00 - „Mój świat się zaczął dziś” - niezwykły spektakl w Dolinie Pojednania!

Fundacja Przestrzeń zaprasza na wydarzenie będące finałem pracy wielu młodych i ambitnych ludzi. W ramach projektu pn. „Mój Świat się zaczął dziś” została przygotowana choregrafia do polskiej muzyki z lat 20-tych i 30-tych ubiegłego stulecia. Spektakl składa się także z występu młodych piosenkarzy, którzy przedstawią aranżacje utworów, wśród których pojawi się między innymi znane „Już nigdy” Jerzego Petersburskiego i Andrzeja Własta.

1 marca o godz. 18.00 - Zapraszamy tancerzy i muzyków!

Zespół Tańca Ludowego „Gniezno” działający przy Centrum Kultury „Scena to dziwna” ogłasza nabór tancerzy i muzyków. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek, 1 marca o godz. 18.00 w sali Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Gnieźnie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 16. Zapraszamy dzieci od 10 roku życia, młodzież i osoby dorosłe do lat 50.

9 marca o godfz. 11.00 - Czas na Kalejdoskop Talentów!

Już 9 marca o godz. 11.00, ruszają eliminacje do 8. edycji Kalejdoskopu Talentów w Miejskim Ośrodku Kultury. Ideą przeglądu jest ukazanie zdolności scenicznych młodzieży i dorosłych poprzez taniec, śpiew, grę na instrumencie, akrobatykę, parodię, itp. Finaliści konkursu wystąpią na profesjonalnej scenie plenerowej podczas Dni Gniezna. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 6 marca.

Subskrybuj to źródło RSS