http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Sierpień w Starym Ratuszu - zabawa

Szukając najtrafniejszej wakacyjnej formy na sierpień w starym Ratuszu pragniemy zaprosić do zabawy. Przede wszystkim proponujemy działania familijne mając na względzie czas urlopowy i ciągłe poszukiwanie nowych form atrakcyjnych dla całej rodziny.


Mamy zatem standardowy cykl „Malucha” nastawiony na zabawę, na różne jej formy, „Zabawę w chowanego”, która jest propozycją szukania ciekawych gier i zabaw schowanych w murach Starego Ratusza. Szykujemy także dwie odsłony dla najmłodszych - niemowlaków w ramach działania „Wszystkie ruchy dozwolone”, zapraszamy na sensoplastykę i taniec w chustach/nosidłach.

Pod koniec sierpnia zapraszamy rodziców animatorów i nauczycieli na warsztat „Rodzicielstwo przez zabawę”.  Dla mieszkańców Gniezna mamy także propozycję w ramach projektu „W zdrowym ciele zdrowy duch” czyli „gnieźnieńskie mistrzostwa gier podwórkowych” oraz imprezę taneczną o historycznej nazwie „Zabawa Latowa”, gdzie razem z zespołem Gentle Swing będzie można na dziedzińcu Starego Ratusza spędzić rewelacyjnie wieczór.

W ramach działania wakacyjnego zapraszamy także na drugą odsłonę „Lemoniady w Domu” organizowanej w Domu Powstańca Wielkopolskiego.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.