http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Santander Bank Polska S.A. Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku 2018”!

Wyróżniony Santander Bank Polska S.A. Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku 2018”!

Rok 2018 powoli dobiega końca. Nadszedł więc czas, by pomyśleć o podsumowaniu tych minionych dwunastu miesięcy i wybrać osoby, które w roku 2018 przysłużyły się naszemu regionowi. Dlatego też portal informacjelokalne.pl – już po raz dziewiąty – organizuje najbardziej prestiżowy plebiscyt „Człowiek Roku”, który wystartuje w przyszłym tygodniu. W plebiscycie tym nasi Czytelnicy najpierw wskażą, a potem zagłosują na osobowości powiatu gnieźnieńskiego i gminy Rogowo. W ten sposób Czytelnicy dokonają wyboru Ludzi Roku 2018! Nazwiska zwycięzców poznamy podczas Gali Finałowej zaplanowanej na drugą połowę lutego 2019 roku.


Przypomnijmy, że celem plebiscytu „Człowiek Roku” jest uhonorowania osób, które w ciągu mijającego roku zapisały się w pamięci mieszkańców naszego regionu, które odcisnęły piętno na życiu naszych mieszkańców lub swoją działalnością zapisały się już na stałe w kronikach Gniezna, powiatu gnieźnieńskiego lub gmin naszego regionu.

Mecenas Plebiscytu
Podobnie jak w poprzednich sześciu latach, także i w tym roku Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku” jest Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.).

Santander Bank Polska S.A. (do 7 września 2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) jest trzecim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce, oferującym rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.

Bank świadczy usługi za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich jak również poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie z misją „Pomagamy klientom w codziennych sukcesach”. Priorytetem Santander Bank Polska jest zadowolenie i lojalność klientów, stąd Bank regularnie wprowadza do oferty innowacyjne funkcjonalności, które pomagają dbać o finanse osobiste oraz efektywnie zarządzać finansami firmowymi.
Od 2011 r. Bank należy do międzynarodowej Grupy Santander, posiadającej znaczący udział w 10 kluczowych rynkach w Europie oraz obu Amerykach (Hiszpania, Polska, Wielka Brytania, Portugalia, USA, Chile, Brazylia, Argentyna, Meksyk i Niemcy).

Spółki z Grupy Santander Bank Polska oferują m.in. fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, leasing oraz faktoring.

Więcej na temat Plebiscytu już wkrótce!
Ostatnio zmienianyczwartek, 13 grudzień 2018 13:27

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.