http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Mecenas, patroni i sponsorzy II Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”!

Wielkimi krokami zbliża się II edycja Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, który od 20 do 23 marca odbędzie się w pałacu w Czerniejewie. Mecenasem tegorocznego Festiwalu jest Bank Spółdzielczy w Gnieźnie. Poniżej prezentujemy prawie ostateczną listę patronów i sponsorów tego wydarzenia.

Festiwal Historyczny pod patronatem Wielkopolskiego Konserwatora Zabytków!

II Festiwal Historyczny „Tajemnice Trzech Stuleci”, który od 20 do 23 marca odbywać się będzie w pałacu w Czerniejewie zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj milo nam poinformować, że Patronat Honorowy nad Festiwalem objęła Jolanta Goszczyńska, Wielkopolski Wojewódzki Konserwator Zabytków.

Czytaj więcej

Halina Prusak, Urszula Lewandowska, Katarzyna Górka, Tomasz Woźniak – Ludźmi Wielkich Serc 2019!

Czerniejewo wybrało Ludzi Wielkich Serc! Po raz pierwszy w nowo wybudowanej hali widowiskowo-sportowej w Czerniejewie, ale po raz czwarty w historii gminy, władze miasta i gminy Czerniejewo zorganizowały Noworoczne Spotkanie Ludzi Wielkich Serc. W tym roku statuetki Człowieka Wielkiego Serca otrzymali: Halina Prusak, Urszula Lewandowska, Katarzyna Górka i Tomasz Woźniak. Spotkanie zgromadziło ponad 160 osób z terenu gminy Czerniejewo, ale też z różnych części Wielkopolski.

Etykiety

Skwer Leśny w Czerniejewie zdewastowany już po raz drugi!

Już po raz drugi – w odstępie zaledwie 6 miesięcy – zdemolowany został Leśny Skwer przy ul. Armii Poznań w Czerniejewie! Wczoraj, 30 stycznia zniszczono altanę, ławostół, powyrywano ławki z postumentów, zniszczono betonowy kosz na śmieci, jak i zdewastowano teren. Poprzedniego zdewastowania skweru dokonano w lipcu 2019 r.

Etykiety

Czerniejewo: siatkarze zagrali dla Igora

Komplet publiczności zgromadził sobotni charytatywny mecz siatkówki dla Igora Małeckiego w którym zmierzyły się zespół Nicolaus Powidz z Pelikanem Żydowo. Oprócz emocji sportowych, nie zabrakło także licytacji. Była licytowana m.in. koszulka Łukasza Fabiańskiego, bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski, koszulka z podpisami siatkarzy Cuprum Lubin, koszulka i piłka z podpisami zawodników APP Krispol Września. Cały dochód z meczu jest przeznaczony na leczenie małego Igora. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS