http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Gmina Czerniejewo nagrodziła Ludzi Wielkich Serc!

Wyróżniony Gmina Czerniejewo nagrodziła Ludzi Wielkich Serc!

Noworoczne Spotkanie Ludzi Wielkich Serc, organizowane przez Tadeusza Szymanka, burmistrza miasta i gminy Czerniejewo oraz Jana Kulpińskiego, przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Czerniejewo, odbyło się wczoraj wieczorem w Domu Socjalnym w Żydowie. Podczas tej uroczystości, po raz trzeci wręczono Statuetki Ludzi Wielkich Serc Roku 2018.


Noworoczne Spotkanie Ludzi Wielkich Serc to już tradycja w gminie Czerniejewo. Spotkania co roku odbywają się w innym sołectwie czerniejewskiej gminy i są okazją zarówno do podsumowania poprzedniego roku, jak i nagrodzenia osób, które najbardziej zasłużyły się dla gminy Czerniejewo.

Sobotnie spotkanie w Domu Socjalnym w Żydowie zgromadziło m.in. parlamentarzystów, radnych, sołtysów i wielu mieszkańców gminy Czerniejewo.

Najważniejszym momentem spotkania było wręczenie Statuetek Ludzi Wielkich Serc roku 2018, które w tym roku otrzymali: Leszek Michalak (przedsiębiorca zajmujący się branżą wędliniarską), Marcin Konieczka (przedsiębiorca, sportowiec), Tomasz Wolniewicz (działacz społeczny, związany z klubem sportowym „Fara-Pelikan” Żydowo) i Robert Jóźwiak (były dyrektor Zakładu Karnego w Gębarzewie).

Po wręczeniu Statuetek, odbyło się wręczenie podziękowań osobom zaangażowanym w realizację obchodów 100-lecia Niepodległości Polski i 100-lecia Powstania Wielkopolskiego.

Spotkanie zakończyło się występami artystycznymi i tortem.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.