http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Obrazy z życia Powstańców” w Dziekanowicach

Wielkopolski Park Etnograficzny w Dziekanowicach, będący częścią Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, zaprasza w sobotę, 2 lutego na wyjątkowe wydarzenie! „Obrazy z życia Powstańców” to inscenizacja złożona z kilku scen nawiązujących do zdarzeń, które miały miejsce w okresie od 27 grudnia 1918 roku do 16 lutego 1919 roku w różnych wsiach wielkopolskich. Zapraszamy w godz. od 12.00 do 16.00 do Wielkopolskiego Parku Etnograficznego, wstęp wolny.

Na torach zginął 45-letni mężczyzna!

Jak już wczoraj informowaliśmy, w środę po godz. 18.00 w miejscowości Pierzyska z pociągu relacji Poznań - Olsztyn wypadł 45-letni mężczyzna, który zginął na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tego tragicznego wypadku.

Etykiety

Szaleństwo w Łubowie! „Mamma Mia”

Pełna sala w Domu Kultury w Łubowie podczas premiery musicalu „Mamma Mia by Łubowo”!, dowiodła nie tylko nieustannej popularności Abby, ale też, tego, że jeśli się chce, można zapełnić salę podczas lokalnego występu. Przedstawienie przygotowane przez amatorską grupę teatralną pod kierunkiem Agnieszki Gadzińskiej w sposób niezwykle urokliwy opowiada, a raczej wyśpiewuje opowiadaną przez Sophie historię jej matki Donny.

W Łubowie ruszyły zmagania pod siatką!

Ruszyła IX edycja Gminnej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Łubowie, której organizatorem jest GKS Piast Łubowo i Urząd Gminy w Łubowie. Rozgrywki przeprowadzane są w II rundach systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze rozegrane zostaną w hali sportowej w Łubowie.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS