http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Czytelnik zapytał, Urząd Miejski odpowiedział...

Wyróżniony Czytelnik zapytał, Urząd Miejski odpowiedział...

Osiemnastego grudnia na naszych łamach w tekście pt. „Czytelnik pisze: deptak zamieniony na parking? Gdzie jest straż miejska?” informowaliśmy o sprawie, którą zgłosił nam Czytelnik. - Przechodząc dzisiaj koło deptaku i schodów na ul. Franciszkańskiej natknąłem się na coś takiego, co uwieczniłem na przesłanych państwu zdjęciach. Deptak zamieniony na parking i trzeba przeciskać się przez samochody... - napisał wówczas w e-mailu nasz Czytelnik.


Dalej w jego e-mailu przeczytaliśmy: - Trochę to chore i chyba niezgodne z prawem, skoro teren ten służy wyłącznie jako ciąg pieszy. Skoro Gniezno dba o turystów, gdzie zatem jest straż miejska? - pytał Czytelnik.

Po tej publikacji zwróciliśmy się z zapytaniem do Urzędu Miejskiego o tę sytuację. Dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź. - Wyjaśniam, że tego dnia Straż Miejska nie otrzymała zgłoszenia w sprawie parkowania przy ul. Franciszkańskiej. Jak informują strażnicy, wcześniej w tym miejscu nie było tego typu problemów, a ostatnia sytuacja ma zapewne związek ze wzmożonym ruchem w okresie przedświątecznym. Jednocześnie strażnicy proszą mieszkańców by takie przypadki zgłaszali Straży Miejskiej – poinformowała nas Anna Dzionek, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.

Drodzy Czytelnicy! Nie pozostaje nic innego, jak tylko zastosować się do prośby strażników i zgłaszać im na bieżąco tego typu sytuacje.
Ostatnio zmienianywtorek, 22 grudzień 2015 10:57

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.