http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Czekamy na Twój sygnał!

Drodzy Czytelnicy! Każdy z nas na co dzień spotyka się z problemami, które go drażnią, irytują lub smucą. Czasami to zwykła dziura w drodze, czy stłuczona latarnia albo tragiczny los sąsiadów pozostawionych bez środków do życia. W takich sytuacjach nie zawsze wiadomo, do kogo zwrócić się z prośbą o pomoc i komu zasugerować działania w celu poprawienia złej sytuacji. Dlatego Czytelników borykających się podobnymi problemami zachęcamy do kontaktu z naszą redakcją. Będziemy się starali znaleźć odpowiedzi na dręczące Państwa pytania, kontaktując się z ludźmi odpowiedzialnymi za daną sytuację. Zachęcamy również do zgłaszania nam tematów, którymi mają się zająć dziennikarze IL.


Wszelkie problemy nurtujące mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego można zgłaszać poprzez skrzynkę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wysyłając sms lub mms na numer: 516 365 366.

Zapewniamy pełną anonimowość!

Zespół informacjilokalnych.pl
Ostatnio zmienianyśroda, 08 styczeń 2020 00:33

1 komentarz

  • Piotr
    Piotr czwartek, 03, styczeń 2019 12:10 Link do komentarza Raportuj

    Szanowna Redakcjo,
    proszę o zajęcie się sprawą komunikacji publicznej w powiecie gnieźnieńskim. PKS Gniezno jest w katastrofalnej kondycji, złożono wniosek o upadłość, a w czasie ferii komunikacja będzie całkowicie zawieszona. Obawiam się, że po feriach żaden autobus nie wyjedzie w trasę.A przecież młodzież z Czerniejewa, Kiszkowa, Kłecka, Mieleszyna, Witkowa i innych miejscowości musi jakoś dotrzeć do szkół. Co planują władze powiatu i włodarze gmin? Czy plan transportowy dla powiatu, opracowany kilka lat temu, zostanie wprowadzony w życie? Może warto pomyśleć o rekatywacji połączeń pasażerskich na linii 377 Gniezno - Sława Wlkp? Duża część tej linii została wyremontowana, podniesiono prędkość szlakową.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.