http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

W redakcyjnej poczcie: Problem z parkowaniem przy ZUS-ie w Gnieźnie

Wyróżniony W redakcyjnej poczcie: Problem z parkowaniem przy ZUS-ie w Gnieźnie

- Nie wiem czy był poruszany temat parkingu przy ZUS-ie. Stoi znak tylko dla klientów czy interesantów ZUS. Tak się składa, że byłem ostatnio dość częstym interesantem w ZUS-ie i jeszcze tam wolnego miejsca nie znalazłem – tak zaczyna się e-mail od naszego Czytelnika, mieszkańca gminy Mieleszyn.


Dalej czytamy: - Zauważyłem, że niektórzy interesanci przyjeżdżają z kierowcą. Kierowcy czekają w autach i w razie gdyby komuś blokowali auto to żeby mogli odjechać. Niestety te podjazdy są rzadkie bo niektóre auta stoją tam cały dzień lub non stop (ostatnio zauważyłem auto bez powietrza a wygląd samochodu świadczy, że nie stoi od dziś). Najlepszym rozwiązaniem byłby szlaban automatyczny. Klient dostałby potem żeton od urzędnika po załatwieniu sprawy, który wypuściłby go z bezpłatnie z parkingu. Wiadomo duża inwestycja, ale postawienie znaku, że po godzinie czy dwóch auto zostanie odholowane na koszt właściciela i wykonanie parę popisowych nagłośnionych akcji wiele by zmieniło.

- Zdarzało się że w urzędzie było 3-5 interesantów a parking pełen a przyjeżdżają ludzie chorzy z trudnościami poruszania się, nie mający jeszcze prawa do skorzystania z 2 miejsc do niepełnosprawnych (ostatnio i tak zajęte przez samochody bez tabliczki inwalidy) – zaznacza. - Myślę, że to temat dotyczący całego powiatu gnieźnieńskiego. Może był ten problem poruszany, ale do dziś nie został rozwiązany. Może osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy pomyślą w końcu, by tę sprawę załatwić dla dobra interesantów ZUS-u – podkreśla.

(imię i nazwisko do wiadomości redakcji)
Ostatnio zmienianypiątek, 03 marzec 2017 10:45

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.