http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Sajgon” na os. Piastowskim... posprzątany!

Wyróżniony „Sajgon” na os. Piastowskim... posprzątany!

Dwa dni temu na łamach naszego portalu w artykule pt. „Sajgon” na Winiarach! informowaliśmy, że przy pojemnikach na odzież używaną znajdujących się na os. Piastowskim panuje istny „sajgon” – jak mawia młodzież – czyli wielki syf i malaria. Wszędzie dookoła porozrzucane ubrania... Po naszej publikacji, wczoraj w godzinach popołudniowych, problem został rozwiązany.


Jeszcze wczoraj w godzinach południowych bardzo wiele ubrań, butów, torebek i innych rzeczy nadal znajdowało się wokół pojemników, zamiast w ich wnętrzu. Gdzie nie spojrzeć leżały porozrzucane ubrania...

Ale już w godzinach popołudniowych problem został rozwiązany! Wszystko zostało posprzątane! Nie ma już śladu po porozrzucanych ubraniach, butach, czy torebkach! Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zapanował porządek!

Kto to wszystko posprzątał? Nie wiemy. Uczyniono to szybko i sprawnie.

Cieszy nas, że odpowiednie instytucje tak szybko zareagowały na naszą publikację i rozwiązały problem bałaganu panującego przy wspomnianych pojemnikach. Pytanie tylko: jak długo ta czystość wokół pojemników się utrzyma?

Ostatnio zmienianyśroda, 25 lipiec 2018 11:28

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.