http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Lodowisko na Rynku już działa!

Wyróżniony Lodowisko na Rynku już działa!

Jest mniejsze niż to, które postawiono ponownie na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej, do tego wstęp na samo lodowisko jest bezpłatny. Na Rynku by korzystać z lodowiska wystarczy mieć lub wypożyczyć łyżwy.


To lodowisko zostało wybudowane przez jeden z komercyjnych banków, który wyłoniła w drodze konkursu dwa miasta partnerskie dla swojego projektu, tj. Głogów i Gniezno. – Lodowisko czynne będzie w godz. 10.00 – 20.00 w dni powszednie, a w weekendy do godz. 21.00 i przy nim stanie również punkt gastronomiczny. Ono będzie bezpłatne dla tych osób, które posiadają swoje łyżwy, a dla tych osób, które ich nie mają, będzie oczywiście możliwość wypożyczenia, to już jednak odpłatnie – zaznacza prezydent Tomasz Budasz.

- Na lodowisku będą przygotowane liczne atrakcje: cykliczne zabawy z DJem oraz bal karnawałowy. Dla tych, którzy chcieliby postawić swoje pierwsze kroki w jeździe na lodzie, będzie zorganizowany kurs w asyście profesjonalnego instruktora. Natomiast dla dzieci, które już potrafią jeździć, lecz nie czują się jeszcze zbyt pewnie na tafli, będą specjalne pingwinki i jelonki do nauki jazdy – czytamy w materiałach promocyjnych.

Lodowisko sponsorował jeden z banków. Będzie czynne od dziś do połowy lutego. Pierwsi miłośnicy zabawy na tafli lodowej zostali uchwyceni przez nasz aparat.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.