http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Gnieźnieńska hala z nagrodą Top Builder 2019!

Wyróżniony Gnieźnieńska hala z nagrodą Top Builder 2019!

W Warszawie w siedzibie Stowarzyszenia Architektów RP odbyła się wczoraj Gala TopBuilder 2019, na której rozdano statuetki TopBuilder 2019. Jedną z nagród otrzymała Hala Widowiskowo-Sportowa im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie, którą w imieniu Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza i dyrektora GOSiR Jacka Mańkowskiego odebrał zastępca dyrektora Marek Lisiecki.


Topbuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym - przez niektórych nazywana Oskarami Polskiego Budownictwa. Kapituła nagradza statuetką Topbuilder najwyższej jakości produkty i rozwiązania budowlane oraz realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne, a także produkty IT mające zastosowanie w architekturze i budownictwie. Tytułem i statuetką Topbuilder nagradzane są również usługi i produkty finansowe oraz projekty, inicjatywy, programy i przedsięwzięcia dedykowane branży budowlanej.

Tegoroczna edycja była jedenastą edycją plebiscytu. PKOB Wegner - otrzymał wyróżnienie w kategorii „Generalny Wykonawca Inwestycji" - za realizację Hali Widowiskowo Sportowej im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie. W tym roku po raz pierwszy rozdane zostały także wyróżnienia dla Inwestorów Publicznych - w tym wypadku nagrodzony również został Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji, który jest nie tylko głównym użytkownikiem wspomnianej Hali, ale był też Inwestorem wspomnianego obiektu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.