http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wielkopolska Izba Gospodarcza ma już 100 członków!

Firma Sanok została setnym członkiem Wielkopolskiej Izby Gospodarczej, której siedziba mieści się w Gnieźnie. To osiągnięcie kolejnego celu, który wytyczyło sobie prezydium Izby.


- Bardzo się cieszę, że w ciągu nieco ponad dwóch lat działalności udało nam się zgromadzić sto firm, które dostrzegają korzyści płynące z członkostwa w Wielkopolskiej Izbie Gospodarczej - mówi Henryk Bartkowski, prezes WIG.

Dalej H. Bartkowski zaznacza, że WIG stawia nie tyle na ilość, co na jakość. - Nie zrzeszamy przypadkowych firm, bo gdyby tak było mielibyśmy teraz pewnie dwustu członków. Jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że osiągnęliśmy coś, co wydawało się niemalże niemożliwe - firmy zrzeszone w izbie coraz częściej ze sobą współpracują zamiast konkurować. Oczywiście element konkurencji pozostał, bo inaczej byłoby to „niezdrowe”, jednak współpraca coraz bardziej się uwidacznia i przynosi wymierne efekty. Odnosząc się jednak do firmy Sanok, która została naszym setnym członkiem, mam nadzieję, że także tutaj współpraca będzie owocna. To nasz lokalny dealer samochodów, który dysponuje dobrym serwisem. Jestem przekonany, że nasi członkowie dostrzegą furtkę do współpracy i czerpania wzajemnych korzyści – dodaje.

Wielkopolska Izba Gospodarcza przygotowała w ostatnim kwartale 2019 roku kilka szkoleń, w tym dotyczących zmian podatkowych. Najbliższe spotkanie przedsiębiorców odbędzie się już 14 listopada w Hotelu Nest w Gnieźnie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.