http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Szkoła i Przedszkole Prymus z dużymi inwestycjami!

Wyróżniony Szkoła i Przedszkole Prymus z dużymi inwestycjami!

Niespełna pięć lat temu powstała szkoła podstawowa, rok później przedszkole. W krótkim czasie wybudowano nowoczesny kompleks przy ul. Artyleryjskiej 1, a obecnie trwa kolejna duża inwestycja dla uczniów Prymusa.


Już wkrótce przedszkolaki i uczniowie szkoły będą mieć własne centrum sportowe. Prace budowlane są zaawansowane a w nowym budynku oprócz sali sportowej mieścić się będą sale do squasha, tańca i fitnessu oraz pełen węzeł sanitarny.

W przedszkolu odbywa się wiele zajęć sportowych takich jak taniec z elementami baletu, rytmika, gimnastyka oraz treningi piłki nożnej. Już od września dzieci z Prymusa będą miały doskonałe warunki do zabawy i rozwoju. - Pełnowymiarowa sala gimnastyczna to spełnienie naszych marzeń. Przedszkolaki jak również uczniowie szkoły podstawowej już się nie mogą doczekać, a dla nas to kolejny etap rozwoju naszego przedszkola i szkoły. Stawiamy na wysoki poziom nauczania ze szczególnym naciskiem na języki i matematykę, a jak wiemy rozwój fizyczny dziecka bardzo przekłada się na rozwój intelektualny - podsumowuje Dariusz Witkowski - dyrektor szkoły.
 
Prymus od samego początku stawia na rozwój i zachęcanie uczniów zarówno do nauki jak i aktywności sportowej. Starsi uczniowie będą uczyć się gry w squasha, ponieważ w centrum znajdować się będą dwie nowoczesne sale do tej zyskującej na popularności dyscypliny sportu. Sala sportowa to ogromna lecz nie jedyna inwestycja w Prymusie. W celu zwiększania bezpieczeństwa, szkoła wprowadziła system kontroli dostępu do budynku a także wewnętrzny monitoring. Po ukończeniu budowy sali gimnastycznej planowany jest także monitoring zewnętrzny terenu szkoły.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.