http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

W grudniu za darmo w strefie z aplikacją ePARK

Wyróżniony W grudniu za darmo w strefie z aplikacją ePARK

Od 6 do 31 grudnia 2017 roku w Strefie Płatnego Parkowania w Gnieźnie będzie można bezpłatnie zostawić swój samochód. W porozumieniu z prezydentem Gniezna firma ePark przygotowała dla mieszkańców Gniezna promocje w okresie świątecznym. Wystarcz pobrać aplikację, opłacić pierwszy bilet i można bezpłatnie zostawiać auto w Strefie aż do końca roku.


Promocja dotyczyć będzie tylko nowych użytkowników aplikacji. Aby z niej skorzystać wystarczy zarejestrować konto i opłacić pierwszy bilet. Za kolejne parkowania kierowca nie będzie już obciążany finansowo, maksymalnie będzie miał do wykorzystania 1000 zł. Dzięki aplikacji można przedłużyć czas parkowania bez powracania do samochodu. Do tego, by rozpocząć korzystanie z aplikacji, wystarczy podać swój adres e-mail, numer rejestracyjny pojazdu i karty płatniczej. Aby stać się użytkownikiem aplikacji wystarczy ją pobrać ze strony: http://electronicparking.pl/ albo bezpośrednio ze sklepów Google Play i iOS.

Aplikacja ePARK to oficjalna metoda płatności za postój w Strefie Płatnego Parkowania w Gnieźnie. Oprócz niej mamy do wyboru inne usługi mobilne to moBilet i mobiParking.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.