http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Galeria Piastova w Gnieźnie przygotowuje się do otwarcia!

Wyróżniony Galeria Piastova w Gnieźnie przygotowuje się do otwarcia!

Na przełomie I i II kwartału tego roku zaplanowane jest otwarcie Galerii Piastovej, która jest obecnie skomercjalizowana w ponad 85 proc.. W ostatnim miesiącu umowę najmu podpisał Empik, który zajmie ok. 250 mkw. Na początku stycznia rozpoczął się również proces przekazywania lokali najemcom, którzy prowadzą prace wykończeniowe. Inwestorem i deweloperem obiektu jest NAPOLLO.


Galeria Piastova zlokalizowana jest u zbiegu ulic Witkowskiej i Składowej w Gnieźnie, w odległości ok. 1 km od ścisłego centrum miasta. Powierzchnia całkowita wynosi blisko 10 tys. mkw., powierzchnia najmu - ok. 8 tys. mkw. Od początku stycznia trwa proces przekazywania lokali najemcom do prowadzenia prac wykończeniowych.

Dobiega końca komercjalizacja galerii – obecny poziom najmu to ponad 85 proc.. W ostatnim czasie umowę podpisał Empik, którego salon zajmie ok. 250 mkw. Empik to największa sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku, istnieje od 70 lat. To jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek i niekwestionowany lider w kategoriach wydawniczych (książki, muzyka, film).  W 250 salonach na terenie całej Polski Empik oferuje dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia. Empik to także jeden z największych sklepów internetowych w Polsce i lider e-commerce w naszym kraju.

Wśród marek, które znajdą się w centrum handlowym są także m.in.: Intermarche, Martes Sport, CCC, KiK, PEPCO, RTV EURO AGD, Hebe, KS Sport. W galerii dostępna będzie również oferta usługowa, m.in. salonik prasowy, kantor, kwiaciarnia oraz gastronomiczna.  

- Galeria Piastova oferuje bardzo dogodny mix oferty sprofilowanej na wiele grup wiekowych i odpowiadającej zróżnicowanym oczekiwaniom zarówno wobec funkcji, jakie powinno spełniać centrum handlowe, jak i centralnej lokalizacji – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie NAPOLLO. - Obok marek ogólnopolskich i globalnych operujących w kategoriach produktów spożywczych, zdrowie i uroda, hobby i sport, moda i akcesoria, elektronika, znajdzie się tu również oferta specjalistyczna, usługowa a także restauracyjna. Dzięki temu, obok funkcji codziennych, wygodnych zakupów ‘po drodze’, Galeria Piastova spełniać będzie rolę społeczno- i miastotwórczą – dodaje Dorota Beltrani.


Galeria Piastova jest obiektem parterowym, do którego przylega parking naziemny na ok. 380 miejsc, a obok powstanie sklep z kategorii DIY oraz stacja benzynowa.

4 komentarzy

 • Agunia
  Agunia środa, 28, luty 2018 10:23 Link do komentarza Raportuj

  jakajakoja: Z zapytaniem dlaczego nie ma pasażu podziemnego musisz się chyba zwrócić do urzędów, do których należą grunty, przez które przechodziłby pasaż. Proces administracyjno- dokumentowy trwałby wieki w naszym kraju.

  Anna: Sklepy z półki ZARA, Mohito itp mają swoją strategię handlową i nie wchodzą do miast poniżej pewnej ilości mieszkańców, a jeżeli wejdą w jedną lokalizację, nie wchodzą w kolejne sąsiadujące.

  Wiem, zwykłym klientom wydaje się to takie niezrozumiałe i nielogiczne. Ma to jednak głębsze dno i jest analizowane bardzo dokładnie.

 • Anna
  Anna piątek, 16, luty 2018 14:23 Link do komentarza Raportuj

  Ja tam chętnie zobacze takie sklepy jak: ZARA, Mohito, C&A, Carry, Sephora, itp

 • jajakoja
  jajakoja środa, 07, luty 2018 08:38 Link do komentarza Raportuj

  Pani Beltrani wspomniała coś o "czynniku miastotwórczym" tej "galerii". Wg Tołwińskiego czy jakaś inna teoria urbanistyczna? Ja np. preferuję Alexandra. Niech ktoś mi wytłumaczy, dlaczego do tej "galerii" nie zbudowano podziemnego pasażu od dworca kolejowego, jak to robią w miastach?!

 • asas555
  asas555 wtorek, 06, luty 2018 20:40 Link do komentarza Raportuj

  Super by było gdyby w nowej galerii znalazł się taki sklep jak Sinsay

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.