http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Złoto Dziedzica” - kup książkę w przedsprzedaży!

Wyróżniony „Złoto Dziedzica” - kup książkę w przedsprzedaży!

Po ukazaniu się „Skarbu Dziedzica”, autor tej książki Karol Soberski, prowadził dalsze poszukiwania związane z losami Franciszka i Antoniego Saskowskich, jak i drogocennych skarbów przez nich ukrytych. Na pozór nieskomplikowane śledztwo zaczęło odsłaniać wręcz niewiarygodne fakty! Złoto i kosztowności z Popowa Ignacewa trafiło m.in. do Mielna, w okolice Drawska Pomorskiego a nawet do dalekiego Hongkongu! Niecodzienna łamigłówka historyczna związana z braćmi Saskowskimi, właścicielami majątków Popowo Ignacewo i Wyrobki, jest jedną z największych, do dzisiaj niewyjaśnionych tajemnic pogranicza Wielkopolski i Kujaw!


„Złoto Dziedzica” to książka historyczna, oparta na faktach, łącząca w sobie klimaty „Kodu Leonarda da Vinci” z mrocznymi opowieściami II wojny światowej. Ta pozycja to obraz ziemian, którzy najpierw w 1939 roku, a później w 1945 roku ukrywają to, co mają najcenniejsze i walczą o życie. A w tle historii życia i działalności Franciszka i Antoniego Saskowskich, pozostają niewyjaśnione do dnia dzisiejszego tajemnice związane z II wojną światową i pierwszymi powojennymi latami... „Złoto Dziedzica” to kilka łamigłówek, z którymi Czytelnik będzie musiał zmierzyć się sam. Zapraszamy do lektury!

„Złoto Dziedzica” to książka opowiadająca o niezwykłych losach Franciszka Saskowskiego, dziedzica Popowa Ignacewa, majątku w gminie Mieleszyn niedaleko Gniezna i jego brata Antoniego Saskowskiego, właściciela majątku Wyrobki leżącego koło Mogilna. Jest to kontynuacja niecodziennych wydarzeń, które rozegrały się na pograniczu Wielkopolski i Kujaw począwszy od 1807 roku, a skończywszy na 1945 roku, opisanych w książce „Skarb Dziedzica” wydanej w listopadzie 2016 roku.

Książka jest godna polecenia nie tylko dzięki fascynującej historii w niej opisanej, ale również dzięki niepublikowanym wcześniej blisko 200 fotografiom z których większość pochodzi z lat 1910 – 1958.

Kup „Złoto Dziedzica” w wyjątkowej cenie w przedsprzedaży!
- ilość stron – 260
- format – A5
- papier – kreda

Cena książki w przedsprzedaży – 39 zł (po 21 czerwca cena książki - 45 zł)
Koszt wysyłki – 11,50 zł
Wysyłka: książka będzie wysyłana po 29 czerwca

UWAGA: po dokonaniu zakupu książki w przedsprzedaży, istnieje możliwość odbioru książki osobiście podczas jej premiery w piątek, 29 czerwca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie! (należy ze sobą przynieść potwierdzenie wpłaty)

Zamówienia w przedsprzedaży przyjmowane będą tylko do 25 czerwca na załączonym poniżej formularzu.
Ostatnio zmienianysobota, 23 czerwiec 2018 01:28

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.