http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Gala Malowania Jaja on-line

Każdego roku w Wielki Czwartek w samo południe rozpoczynaliśmy z mieszkańcami Gniezna wielkanocne świętowanie czyli „Galę Malowania Jaja”. Skoro nie możemy zobaczyć się na deptaku to zapraszamy Was do malowania jaj w domach. Ozdabiajcie je wykorzystując dowolne techniki. Czekają nagrody!

„Do zobaczenia w lepszej rzeczywistości, do zobaczenia w teatrze”

- Teatr jest przestrzenią wymiany - wymiany energii, słowa, pozawerbalnej komunikacji, czasu, gestów, w tym także gestów porozumienia, zrozumienia, solidarności, które w tym czasie są szczególnie potrzebne. Brakuje nam obecnie rzeczywistej wymiany, spotkań w przestrzeni teatru, ale wierzymy, że odbywa się ona nadal w przestrzeni mentalnej i duchowej, w gestach wsparcia i solidarności – czytamy w liście Dyrekcji Teatru z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.

SP w Łubowie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym

By zmobilizować do działania uczniów, a także stworzyć okazje do wspólnego, rodzinnego działania, podporządkowując się do zaleceń i jednocześnie aktywnie i twórczo spędzić czas w domu, a przy tym by zarażać pasją czytelniczą i inspirować się nawzajem - Patrycja Pietrykowska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Łubowie,, zaprasza do aktywności konkursowej!

Etykiety

Konkurs na Palmy Wielkanocne w Łubowie odwołany!

Organizatorzy corocznego konkurs na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną w Łubowie - w porozumieniu z Andrzejem Łozowskim, wójtem Gminy Łubowo oraz Komisją Kultury - informuję, że w związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną na terenie całego kraju oraz wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w kraju, konkurs „Palma Wielkanocna 2020” zostaje odwołany.

Odłóż wizytę w bibliotece

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników i pracowników Biblioteki, prosimy osoby z infekcjami, w podeszłym wieku oraz z obniżoną odpornością o odłożenie osobistej wizyty w placówkach Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna. W związku z obecną sytuacją, nasi pracownicy przedłużą wypożyczone książki telefonicznie lub mailem na okres dłuższy niż regulaminowe 35 dni, a w razie potrzeby będzie można wypożyczyć więcej niż 8 egzemplarzy. Dziękujemy!

Etykiety

Lady Pank w Gnieźnie!

Areną najlepszej muzyki stała się dziś Hala Sportowo- Widowiskowa im. Mieczysława Łopatki, bo jak zapowiedzieli Dariusz Pajkert i Grzegorz Buczkowski, zgromadzonym zaserwowano „najlepsze polskie brzmienia, teksty i dźwięki”.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS