http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Udany koncert Akustycznej Radiostacji w Łubowie

Wyróżniony Udany koncert Akustycznej Radiostacji w Łubowie

Centrum Kultury „Scena to dziwna” rozszerzając swoją działalność na terenie powiatu gnieźnieńskiego zorganizowało - tym razem we współpracy z Gminą Łubowo oraz Biblioteką Publiczną Gminy Łubowo - koncert zespołu Akustyczna Radiostacja.


Trio składające się z doborowych gnieźnieńskich muzyków Natalii Braciszewskiej-Kijak (wokal, piano), Aleksandra Schmidta (wokal, gitara) oraz poznańskiego saksofonisty Marcina Piekuta wykonało utwory muzyki rozrywkowej lat 80-tych we własnej, świeżej i wyważonej choć nie pozbawionej żywiołowych elementów aranżacji.

Ekspresyjny wokal Natalii w połączeniu z ciekawą, jasną, lecz nieco tajemniczą barwą głosu Aleksandra i zagrane idealnie w punkt nuty Marcina Piekuta, wszystko to sprawiło, że publiczność zgromadzona w Sali widowiskowej Gminy Łubowo została wciągnięta w znakomitą muzyczną przygodę.

Sala posiadająca dobrą akustykę oraz spontanicznie reagujący słuchacze stworzyli klimat w którym muzykom, jak oni sami oświadczyli, grało się bardzo dobrze. Ten udany koncert zainaugurował współpracę Centrum Kultury „Scena to dziwna” z Gminą Łubowo.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.