http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Świąteczne jam session w Starym Ratuszu

Wyróżniony Świąteczne jam session w Starym Ratuszu

Takiego koncertu jeszcze w Gnieźnie nie było! Na świąteczne jam session zaprosili gnieźnieńscy muzycy. Wydarzenie okazało się wyśmienitą okazją do improwizacji bez względu na poziom zaawansowania.


Do wspólnego śpiewu zagrzewała i zarażała energią Natalia Braciszewska - Kijak. Było świątecznie i nietuzinkowo. Jak zauważyła Dominika Sochacka – Drzewiecka, organizator imporezy: - W Starym Ratuszu odbyło się w tym roku wiele  wydarzeń związanych z tradycją, a kolędowanie doskonale wpisuje się jako jedno z nich i stanowi znakomite ich podsumowanie.

Do wspólnego muzykowania włączyli się Paulina Andrzejak, która wykonała na marimbie Preludium G-dur Johanna Sebastiana Bacha, laureat tegorocznego Królika - Paweł Bąkowski, a także m.in. Michał Pilas, Marcin Bucholc,  Sławomir Chudziński Kacper Połatyński, Regina Borkowska – Kędzierska, Dorota Rogalska oraz obecne na sali dzieci.

Licznie zgromadzonym miłośnikom gnieźnieńskiej muzyki udzielił się świąteczny klimat i dali się porwać do wspólnego śpiewu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.