http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Niemałe kłopoty Matyldy i Skloty” na Targach Książki w Krakowie!

Wyróżniony „Niemałe kłopoty Matyldy i Skloty” na Targach Książki w Krakowie!

Nowa książka Agnieszki Gadzińskiej – czwarta część przygód Skloty „Niemałe kłopoty Matyldy i Skloty” miała swoją XIX targów Książki w Krakowie. Jest to już szósta książka w dorobku autorki rodem z Łubowa.


- W sobotę, 24 października, miałam przyjemność zaprezentować ją czytelnikom, na stoisku wydawnictwa Skrzat, z którym współpracuję, w towarzystwie ilustratora Skloty - Artura Nowickiego. Jest mi niezmiernie miło, ponieważ stoisko Skrzata, zostało zaprojektowane z myślą o promocji mojej przedostatniej książki „Lekarstwa na krowę” - w soczystych pomarańczach i zieleni – mówi A. Gadzińska.

Jak podkreśla A. Gadzińska, na stoisku pojawiło się sporo młodych entuzjastów literatury i spotkanie przebiegło w niezwykle przyjemnej atmosferze. To już 6 książka dla dzieci w moim dorobku. Wcześniejsze to: „Sklota i reszta świata”,  druga część o przygodach Skloty i jej przyjaciół zatytułowana „Figle i psoty Kaktusa i Skloty” oraz trzecia część „Wielkie odkrycia Matyldy i Skloty”. Na rynku wydawniczym ukazała się też inne dwie książki autorki rodem z Łubowa, tym razem noszące tytuł „Lekarstwo na krowę i inne opowiadania” oraz „Ostatni krzyk mody”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.