http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kabaret pod Wyrwigroszem rozbawił Kiszkowo!

Wyróżniony Kabaret pod Wyrwigroszem rozbawił Kiszkowo!

Wczoraj hala widowiskowo-sportowa w Kiszkowie po raz piąty gościła artystów. Wcześniej mogliśmy obejrzeć występy m.in. artystów Teatru Muzycznego z Poznania, Teatru Muzycznego z Kijowa i Zespółu Affabre. Tym razem był to Kabaret pod Wyrwigroszem.


Powodem niedzielnego zgromadzenia blisko 600-osobowej publiczności był występ popularnego Kabaretu pod Wyrwigroszem. Nowe i dobrze już znane wiernym widzom skecze i piosenki przez niemal 2 godziny rozbawiały przybyłych do łez. Salwy śmiechu i burze oklasków raz za razem przerywały występ znanych kabareciarzy.

Po widowiskowym i na długo pozostającym w pamięci występie przybyli goście zgłosili swoją  gotowość do uczestnictwa w podobnych przedsięwzięciach w przyszłości. A takich na pewno nie zabraknie, bo już wczoraj Tadeusz Bąkowski, wójt Gminy Kiszkowo zaprosił wszystkich na kilka najbliższych wydarzeń:

- 18 grudnia - na koncert kolęd do Dąbrówki Kościelnej, w wykonaniu chóru z Zielińca pod dyr. Doroty Czerwińskiej,  
- 31 grudnia – na kiszkowskim Rynku wspólnie pożegnamy stary i powitamy Nowy Rok 2017,
- 5 stycznia – w budynku Hali w Kiszkowie odbędzie się Koncert Noworoczny, podczas którego obejrzeć będzie można występ artystów Teatru Muzycznego i baletu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.