http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Kłopoty z ulicy Rumiankowej” - kolejna książka Agnieszki Gadzińskiej już w księgarniach!

Wyróżniony „Kłopoty z ulicy Rumiankowej” - kolejna książka Agnieszki Gadzińskiej już w księgarniach!

W księgarniach pojawiła się kolejna książka pisarki z Łubowa – Agnieszki Gadzińskiej zatytułowana „Kłopoty z ulicy Rumiankowej”. Ta pozycja to propozycja dla dzieci w wieku 6 lat, której bohaterami są chłopcy, przyjaciele na śmierć i życie, którzy przeżywają liczne, zabawne przygody.


Na stronie Wydawnictwa „Skrzat” o tej książce możemy przeczytać: - Tadzik i Stefan to przyjaciele na śmierć i życie. Na co dzień budują bazy, grają w piłkę, opowiadają sobie historie o duchach i dzielą się kanapkami. Kłopoty pojawiają się jednak, kiedy trzeba się bawić z dziewczynami. A od tego gorsza może być tylko nuda! Zajrzyjcie na ulicę Rumiankową! Tu drożdże są antidotum na kłamstwo, w toku ewolucji wykluwają się różowe i puchate dinozaury, znaleziona dwuzłotówka pustoszy portfel taty, a kręcenie loków okazuje się mieć wiele wspólnego z… obcęgami.
 
Z kolei o autorce czytamy: - Arcyzabawny świat mieszkańców ulicy Rumiankowej stworzyła Agnieszka Gadzińska – autorka bestsellerowej czterotomowej serii o Sklocie i przyjaciołach. Ponadto w jej dorobku pisarskim znalazły się: powieść z dreszczykiem „Duch potrzebny od zaraz” (seria Duże Litery), „Ostatni krzyk mody” (kolekcja „Pierwsze Czytanki”), a także dwa zbiory opowiadań z pogranicza świata realnego i fantastyki: „Lekarstwo na krowę” i „Co kapelusz jeść powinien”, którymi podbiła serca młodych czytelników. W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem. Uwielbia książki, spotkania z czytelnikami, górskie wycieczki i aktywny wypoczynek. Pasję czytelniczą (i nie tylko) dzieli z córkami – Wiktorią i Martyną.

„Kłopoty z ulicy Rumiankowej” to już dziewiąta pozycja w dorobku Agnieszki Gadzińskiej. Najbardziej znane – jak wspomnieliśmy wyżej – są przygody Skloty. Czy pisarka zamierza w przyszłości powrócić do dalszych losów Skloty? - Na razie nie mam takich sygnałów z mojego wydawnictwa, aczkolwiek sama tak po cichu sobie myślę, czy Sklota nie wróci do szkoły średniej i może troszkę później, troszkę inaczej spojrzymy na jej otoczenie. Zobaczymy, co się jeszcze wydarzy – wyjaśnia A. Gadzińska.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.