http://informacjelokalne.pl/images/banners/baner01a.jpg

Filmowa zgadywanka! Zaproszenia trafią do Gniezna i Wągrowca!

  • Napisane przez Zespół portalu informacjelokalne.pl
  • Dział: Kultura
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Filmowa zgadywanka! Zaproszenia trafią do Gniezna i Wągrowca!

Wczoraj naszych Czytelników zaprosiliśmy - jak co tydzień - do "Filmowej zgadywanki". W konkursie filmowym do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans filmowy do zrealizowania w Kinie Helios w Gnieźnie. By zdobyć takie zaproszenie wystarczyło odpowiedzieć na jedno proste pytanie.


W tym tygodniu do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans filmowy - do zrealizowania do końca października 2017 r. By zdobyć takie zaproszenie dla dwóch osób wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: - Czy Olga Bołądź występuje w polskim dramacie sensacyjnym pt. "Botoks"?

Odpowiedź: Tak


Wśród Czytelników, którzy prawidłowo odpowiedzieli na to pytanie wylosowaliśmy dwie osoby, które otrzymają od nas podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany film do zrealizowania do końca października.

Uwaga!
Kino Helios wprowadziło nowe zasady: zaproszenia, które są do wygrania w naszym konkursie, można zrealizować do 31 października, ale tylko w dniach od poniedziałku do czwartku danego tygodnia.

W tym tygodniu zaproszenia wylosowały: Joanna Pęczkowska z Gniezna i Andrzej Wolski z Wągrowca! Gratulujemy! (zaproszenia prześlemy pocztą).

UWAGA! Kolejna "Filmowa zgadywanka" w PONIEDZIAŁEK, 23 października o godz. 7.20.

Zachęcamy do zabawy!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.