http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Filmowa zgadywanka! Zaproszenia trafią do Gniezna!

  • Napisane przez Zespół portalu informacjelokalne.pl
  • Dział: Kultura
  • 0 komentarzy

Wczoraj naszych Czytelników zaprosiliśmy - jak co tydzień - do "Filmowej zgadywanki". W konkursie filmowym do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans filmowy do zrealizowania w Kinie Helios w Gnieźnie. By zdobyć takie zaproszenie wystarczyło odpowiedzieć na jedno proste pytanie.


W tym tygodniu do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans filmowy - do zrealizowania do końca lutego 2018 r. By zdobyć takie zaproszenie dla dwóch osób wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: - Czy Roma Gąsiorowska - Żurawska występuje w polskim komediodramacie pt. "Plan B"?

Odpowiedź: Tak


Wśród Czytelników, którzy prawidłowo odpowiedzieli na to pytanie wylosowaliśmy dwie osoby, które otrzymają od nas podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany film do zrealizowania do końca lutego 2018 r.

Uwaga!
Kino Helios wprowadziło nowe zasady: zaproszenia, które są do wygrania w naszym konkursie, można zrealizować do 28 lutego, ale tylko w dniach od poniedziałku do czwartku danego tygodnia.

W tym tygodniu zaproszenia wylosowały: Anna Majewska z Gniezna i Agnieszka Drolińska z Gniezna. Gratulujemy! (zaproszenia prześlemy pocztą).

UWAGA! Kolejna "Filmowa zgadywanka" w PONIEDZIAŁEK, 26 lutego 2018 r. o godz. 7.20.

Zachęcamy do zabawy!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.