http://informacjelokalne.pl/images/banners/baner01a.jpg

Koncert Charytatywny „Dla Bartka”

Wyróżniony Koncert Charytatywny „Dla Bartka”

Pomóżmy Bartkowi wygrać z chorobą - niech zadziała moc pomagania! Zapraszamy na wyjątkowy koncert charytatywny, połączony z licytacją atrakcyjnych przedmiotów.


W niedzielę, 22 października w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Łubieńskiego 11, o godzinie 16:00 odbędzie się Koncert Charytatywny „Dla Bartka”. Na scenie zaprezentują się: Gabriel Fleszar, Karolina Artymowicz, Weronika Szymańska i Manufaktura Dixie Band Oraz Huskarl i zespół taneczny No Name z Gnieźnieńskiego Moku. Całkowity dochód z imprezy będzie przeznaczony na pomoc w sfinansowaniu leczenia trzynastoletniego Bartka Labrenza.

Młody Gnieźnianin od urodzenia choruje na porażenie mózgowe oraz małogłowie. Chłopiec pilnie potrzebuje operacji stóp. Leczenie odbywa się w niemieckiej klinice i wiąże się ze sporymi wydatkami. Pierwsza operacja odbędzie się 8 października, a termin kolejnej wyznaczono w styczniu przyszłego roku. Koszt wszystkich zabiegów to ponad 100 tysięcy złotych. Na tę chwilę udało się uzbierać 35 tysięcy, a potrzeba jeszcze prawie 80 tysięcy złotych. Rodzice Bartka liczą na Wasze wsparcie. Wstęp na koncert to dowolna kwota wrzucona do puszki. Komitet „Pomoc dla Bartka”, składający się z kilku wolontariuszy, będzie kwestował podczas całej imprezy, a dodatkowo, w przerwach między występami, odbędą się licytacje atrakcyjnych przedmiotów, ofiarowanych przez Darczyńców.

Zwracamy się także do Firm, Przedsiębiorców, Instytucji i Osób Prywatnych, którzy swoim dobrym sercem chcą wspomóc naszą akcję, o kontakt pod numerem telefonu 661 918 595. Jest jeszcze szansa, aby się przyłączyć i zrobić wspólnie coś dobrego.

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Gniezna

Patroni medialni: Radio Gniezno, Tv Gniezno, Przemiany na Szlaku Piastowskim, Informacjelokalne.pl, Moje Gniezno, Gniezno24.com i e-gniezno.

Partnerzy: Miejski Ośrodek Kultury, Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Gniezno, GTM Start Gniezno, Power Duck, Team Swarzędz BMW.

Organizator wydarzenia: Marcin Stawniak i Magdalena Borowska przy wsparciu Radia Gniezno.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.