http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Agnieszka Gadzińska ponownie na Targach Książki w Krakowie!

Wyróżniony Agnieszka Gadzińska ponownie na Targach Książki w Krakowie!

Agnieszka Gadzińska rodem z Łubowa, autorka popularnych książek dla dzieci „Sklota i reszta świata”, „Figle i psoty kaktusa i Skloty”, „Niemałe kłopoty Matyldy i Skloty”, „Wielkie odkrycia Matyldy i Skloty”, „Ostatni krzyk mody”, „Lekarstwo na krowę i inne opowiadania”, „Duch potrzebny od zaraz”, „Co kapelusz jeść powinien i inne opowiadania” oraz „Kłopoty z ulicy Rumiankowej”, po raz czwarty gościła na targach Książki w Krakowie.


- W tym roku po raz czwarty miałam przyjemność uczestniczyć w Targach Książki w Krakowie. Udałam się tam na zaproszenie krakowskiego Wydawnictwa Skrzat, z którym współpracuję. Miałam możliwość zaprezentowania swojego dorobku literackiego, a szczególnie dwóch książek, które ukazały się w bieżącym roku, czyli „Co kapelusz jeść powinien i inne opowiadania” oraz „Kłopoty z ulicy Rumiankowej” - mówi Agnieszka Gadzińska.

Spotkanie z czytelnikami - jak zawsze - przebiegało w niezwykle przyjemnej atmosferze i okazuje się, że książki A. Gadzińskiej są już dobrze znane małym czytelnikom z południowej Polski.

Przypomnijmy: Agnieszka Gadzińska – autorka bestsellerowej czterotomowej serii o Sklocie i przyjaciołach. Ponadto w jej dorobku pisarskim znalazły się: powieść z dreszczykiem „Duch potrzebny od zaraz” (seria Duże Litery), „Ostatni krzyk mody” (kolekcja „Pierwsze Czytanki”), a także dwa zbiory opowiadań z pogranicza świata realnego i fantastyki: „Lekarstwo na krowę” i „Co kapelusz jeść powinien”, którymi podbiła serca młodych czytelników. W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem. Uwielbia książki, spotkania z czytelnikami, górskie wycieczki i aktywny wypoczynek. Pasję czytelniczą (i nie tylko) dzieli z córkami – Wiktorią i Martyną.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.