http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„The Voices of Hope” dla Kornela i Jagody!

Wyróżniony „The Voices of Hope” dla Kornela i Jagody!

Wczoraj po raz kolejny zabrzmiały głosy „The Voices of Hope”. W sali widowiskowej Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie odbył się wyjątkowy koncert charytatywny, którego inicjatorem był pan Maciej Chmielewski. W organizację koncertu zaangażowali się m.in.: Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Witkowie, Klub 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego, 33. Baza Lotnictwa Transportowego, Koła Gospodyń Wiejskich oraz liczni sponsorzy.


Podczas koncertu wystąpili znakomici muzycy w akompaniamencie wspaniałych instrumentalistów. Trzygodzinny koncert prowadzili Dominika Matuszak i Tomasz Wolny, dziennikarze TVP, znani z programu „Pytanie na śniadanie”. Głosy nadziei tym razem zabrzmiały dla Jagody i Kornelka.

Wystąpili m.in.: Jacek Szwaj, Damian Kostka, Mateusz Brzostowski, Dawid Kostka, kwartet smyczkowy skrzypka, altowiolisty, kompozytora i aranżera Tomasza Citaka, Bartosz Chmielewski, Bartosz Rajpold, Natalia Świerczyńska, Michał Kowalonek, Human Ammari, Gabriel Fleszar, najmłodsza uczestniczka koncertu Oliwka Szczęsna oraz współzałożyciel Fundacji Performance i Szkoły Performance Music Studio – Maciej Chmielewski . W trakcie koncertu odbyła się licytacja, w czasie której można było nabyć m.in. lot paralotnią, koszulkę Lecha Poznań, vouchery na szkolenie psa, sesję fotograficzną i wiele innych atrakcyjnych nagród. Do skosztowania słodkości zapraszał kącik kawowy przygotowany przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Dochód z koncertu, aukcji oraz kiermaszu został całkowicie przeznaczony na leczenie i rehabilitację małego Kornela Maślińskiego, który urodził się z zespołem Goldenharaj. Drugą bohaterką wieczoru była Jagoda Nowak - 11-letnia uczennica Szkoły Podstawowej im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie. Dziewczynka choruje na HLH – zespół hemofagocytarny.

Zarówno słuchanie, jak i oglądanie muzyków było ogromną przyjemnością dla zebranej publiczności. Za sprawą koncertu widownia w sali widowiskowej Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie do ostatniego miejsca wypełniła się niezwykłymi ludźmi, których połączyła idea niesienia pomocy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.