http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Szpak i Fan Art – tłumy na Placu św. Wojciecha

Wyróżniony Szpak i Fan Art – tłumy na Placu św. Wojciecha

Dni Gniezna otwarto w tym roku koncertem gnieźnieńskich Fan Art-ów i gwiazdy wieczoru Michała Szpaka. Trzeba przyznać, że koncert zgromadził tłumy mieszkańców ale też przyjezdnych na Placu św. Wojciecha.


Świetna forma wykonawców sprawiła, że nawet deszcz, który pojawił się nad Gnieznem nie zepsuł dobrej zabawy. Był to dobry początek koncertów z okazji Dni Gniezna, Otwarciu towarzyszył także Festiwal Food Trucków.

Szczególnym wydarzeniem był koncert grupy Fan Art, która świętowała jubileusz 50-lecia działalności. Ten zespół, który przed laty zdobywał laury Jarocińskich Rytmów Młodych, a którego fotogramy znalazły się w Muzeum Polskiego Rocka w Jarocinie to mimo wielu zmian personalnych wymuszonych przez śmierć niektórych członków zespołu, jeden z dłużej działających polskich zespołów o korzeniach bigbitowych. Koncert jubileuszowy pokazał, że panowie nadal mają ogromne pokłady energii.

To jednak koncert Michała Szpaka był tym, na co czekała młodsza część publiczności. Artysta wraz z zespołem nie zawiódł swoich fanów, długi energetyczny koncert wypełniły wszystkie większe przeboje Michała Szpaka. To właśnie podczas jego koncertu okazało się, że prawdziwym fanom deszcz nie jest straszny, zwłaszcza, gdy artysta daje rzetelny koncert. Tradycyjnie wśród widzów koncertu nie zabrakło młodych koszykarzy rozgrywających w tym czasie międzynarodowy turniej.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.