http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

V Niepodległościowy Piłkarski Turniej Dzieci!

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” – Dziecięca Akademia Piłkarska zorganizowała  10 i 11 listopada w halach sportowych GOSiR przy Sportowej w Gnieźnie V Niepodległościowy Piłkarski Turniej Dzieci pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna. Turnieje szczególne bo zorganizowane z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Kolejny powrót wychowanka faktem!

Do 14 listopada trwa okienko transferowe. Działacze GTM Start osiągają porozumienie z trzecim żużlowcem, który trafi do Gniezna jako nowa twarz na przyszłoroczne rozgrywki, choć to postać kibicom doskonale znana. Jest nim kolejny z wychowanków – po dwóch latach reprezentowania barw klubu z Poznania powraca do Pierwszej Stolicy, by zdobywać punkty dla czerwono-czarnych. W sezonie 2019 przy Wrzesińskiej 25 oglądać będziemy Kevina Fajfera. Pozyskanie dwudziestolatka, przed którym ostatni rok występów jako junior, to znaczące wzmocnienie tej formacji w gnieźnieńskim klubie.

Czas na wspomnienia o Wirginii Woolf

Jest jedną z najważniejszych postaci literatury modernistycznej XX wieku. Najbliższe spotkanie z cyklu „Rocznicowe Czytania”, które organizuje od kilku sezonów Czytelnia na Piętrze poświęcone zostanie Wirginii Woolf. Organizatorzy zapraszają do udziału w nim miłośników literatury współczesnej, a także wszystkich mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego.

Maciej Sobieralski i Stanisław Zakrzewski z Pucharem Starosty Gnieźnieńskiego!

W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości 11 listopada, restauracja Leo Libra była areną zmagań brydżystów XIII, tegorocznego turnieju Auto Watin Grand Prix Wielkopolski. 46 par z klubów województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego walczyło zarówno o punkty do klasyfikacji długofalowej jak również  w klasyfikacji krajowej o Podkowę Kasztanki Marszałka.

Etykiety

Wymęczone zwycięstwo Mieszka

Piłkarze Mieszko Gniezno w ramach rozgrywek ligowych podejmowali jedenastkę Jaroty Jarocin. Mecz ostatecznie wygrany, jednak imponującym pojedynkiem nie był. Na boisku panowała dość chaotyczna gra. Krótko podsumowując – słaby mecz w wykonaniu Mieszka.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS