http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Konsekwencja uSkrzydlona

Mateusz Skrzydlewski inaczej Skrzydło Straszydło, kojarzony jest przede wszystkim ze swoją działalnością raperską. Traktowanie jego utworów w oderwaniu od obrazu klipów jest raczej błędnym rozwiązaniem. Jako artysta plastyk myśli i pracuje obrazem. Wytworzył swój specyficzny styl, mroczny, psychodeliczny nieco tarantinowski.

Etykiety

Muzyka Malucha czyli „Taśmociąg”

Stary Ratusz zaprasza na ostatnią majową propozycję inspirowaną hasłem tego miesiąca - muzyką i tematyką około-muzyczną. W poniedziałek, 27 maja o godz. 17.00 odbędą się ostatnie warsztaty w cyklu Muzyka Malucha, zatytułowane „Taśmociąg”, podczas których uczestnicy poznają kasetę magnetofonową.

Etykiety

Kolejna porażka Mieszka

Piłkarze Mieszka Gniezno w ramach 30 kolejki ligowej rozgrywek grupy 2  podejmowani byli w Gdyni przez zespół miejscowego Bałtyku. Mecz obfitował w bramki, jednak ostatecznie to gdynianie wyszli zwycięsko z tej potyczki.

Etykiety

Praca dla dziennikarza/reportera

Firma Media Lokalne, wydawca portalu informacjelokalne.pl - w związku z nową inicjatywą redakcyjną i znacznym rozszerzeniem działalności - poszukuje dziennikarza/reportera z terenu miasta Gniezna, który interesuje się tematami społeczno-politycznymi. Ofertę adresujemy do osób potrafiących redagować teksty oraz wykonywać zdjęcia, zdecydowanych pracować w nielimitowanym czasie, umiejących dostrzegać ciekawe tematy w swoim otoczeniu.

Subskrybuj to źródło RSS