http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

KaPi - świat pięknych mebli

Jeśli potrzebujesz wymarzonych mebli dopasowanych do Twojego wnętrza, to firma KaPi jest tym czego szukasz. To, co nas wyróżnia to możliwość przystosowania mebli do każdego metrażu.

Etykiety

Rynek pod Żaglami. Już w sobotę i niedzielę!

21 i 22 lipca w Gnieźnie znów będzie można poczuć się niczym w nadmorskiej miejscowości. Podczas III Przeglądu Piosenki Żeglarskiej „Rynek pod żaglami” wystąpią zespoły prezentujące piosenki i ballady w wyspiarskich klimatach rodem z Irlandii, Szkocji czy nawet Jamajki, a nad jeziorem Winiary będzie można skorzystać z atrakcji Wake Parku czy popływać jachtem typu Omega.

Letnie promocje na basenie

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Wakacje na basenie i do skorzystania z promocji w dniach od 23 czerwca do 2 września! Szczegóły na plakacie.

Andrzej Joras gra na organach już 50 lat!

Od 1990 roku organista w parafii Św. Trójcy w Gnieźnie, choć jego muzyczna działalność miała początek dużo wcześniej, w dniu bardzo symbolicznym dla polskich katolików, ale datowanym 10 lat później. Na kilka dni przed swoim koncertem w 50. roku pracy organistycznej Andrzej Joras opowiada Wojciechowi Orłowskiemu o swojej miłości do muzyki organowej.

Subskrybuj to źródło RSS