http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Promocja książki Dawida Junga

Czytelnia na Piętrze II LO oraz Organizacja Turystyczna „Szlak Piastowski” zapraszają na promocję książki Dawida Junga pt. „Polska ulubiona masochistka Europy”, która odbędzie się w piątek, 28 września o godz. 17.00 w Czytelni na Piętrze.

„Jestem niepełnosprawny - mam prawo żyć, kochać i pracować w społeczeństwie”

Stowarzyszenie MAKI działające na rzecz osób z niepełnosprawnością i autyzmem w Gnieźnie pozyskało środki finansowe na przeprowadzenie projektu pt.: „Jestem niepełnosprawny- mam prawo żyć, kochać i pracować w społeczeństwie” – II Edycja, którego celem jest aktywizacja zawodowa i społeczna dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Działania zaplanowane w projekcie są wielotorowe.

Kampania wyborcza w portalu informacjelokalne.pl

Już w niedzielę, 21 października wybierzemy swoich przedstawicieli do samorządów miast, gmin, powiatów i województwa wielkopolskiego. Wybierzemy też wójtów, burmistrzów i prezydenta Gniezna. Od dzisiaj portal informacjelokalne.pl udostępnia swoje łamy kandydatom i ugrupowaniom politycznym przed zbliżającymi się wyborami do samorządu.

Harder, better, faster, stronger. Zlatan Ibrahimović w Gnieźnie

Pierwsza premiera gnieźnieńskiego Teatru w sezonie 2018/2019 zapowiada się zupełnie nieoczywiście, bo będzie to prawdziwa teatralno-piłkarska rozgrywka z gwiazdą futbolu – Zlatanem Ibrahimoviciem – w tle, a prapremiera „z czuba albo #byćjakzlatanibrahimovic” nie odbędzie się na scenie Teatru Fredry, lecz w jednej z gnieźnieńskich szkół.

Senioralia już w niedzielę!

Być może właśnie to jest okazja do wyjścia z domu, by nieco na przekór rozpoczynającej się jesieni, osoby senioralne, którym przypisuje się często tę porę roku do ich wieku, wyszły naprzeciw wciąż czekającym na nich propozycjom. Już w najbliższą niedzielę, od godz. 11.00 w Gnieźnie będą odbywały się Miejskie Senioralia. Impreza będzie trwała od rana do wieczora.

W październiku ruszają kursy pływania

Nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się pływać, lub doskonalić posiadane umiejętności. Chcesz się o tym przekonać? Zapisz się na kursy pływania /podstawowej nauki pływania, doskonalenia pływania, indywidualne kursy nauki i doskonalenia pływania/ organizowane przez GOSiR.

Aforti Turniej o Koronę: Artiom Łaguta w obsadzie zawodów

Czas na kolejną gwiazdę dziesiątej edycji Aforti Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. W piątek, 28 września na torze przy Wrzesińskiej obok Emila Sayfutdinova oglądać będziemy jeszcze jednego żużlowca rodem z Rosji. Będzie nim obcokrajowiec MRGarden GKM Grudziądz. Czwarty zawodnik PGE Ekstraligi pod względem średniej biegopunktowej – 2.390/bieg. Zdecydowany lider grudziądzan – szóstej drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej naszego kraju. To Artiom Łaguta, który dołącza do obsady jubileuszowych zawodów w Pierwszej Stolicy.

Subskrybuj to źródło RSS