http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Poszukujemy dziennikarza do tematów społeczno-politycznych

Firma Media Lokalne, wydawca portalu informacjelokalne.pl - w związku z nową inicjatywą redakcyjną i znacznym rozszerzeniem działalności - poszukuje dziennikarza z terenu miasta Gniezna, który interesuje się tematami społeczno-politycznymi. Ofertę adresujemy do osób potrafiących redagować teksty oraz wykonywać zdjęcia, zdecydowanych pracować w nielimitowanym czasie, umiejących dostrzegać ciekawe tematy w swoim otoczeniu.

Ferie z projektowaniem ogrodów

Z ciekawą propozycją zajęć z projektowania terenów zielonych wyszli nauczyciele kierunku architektura krajobrazu. Spotkania odbyły się w specjalistycznej pracowni Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie. Celem dwudniowych warsztatów skierowanych do uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej było zapoznanie się ze sztuką projektowania i aranżacji terenów zieleni.

Gniezno w żałobie

Z powodu tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza prezydent Gniezna Tomasz Budasz zarządził jednodniową żałobę w mieście. Odbędzie się ona 16 stycznia.

Jak promować firmę w Internecie, czyli nowe studia podyplomowe w Gnieźnie!

Prowadzisz biznes? Chcesz zdobyć wiedzę z e-marketingu? Dowiedz się, jak zwiększyć sprzedaż, sprawnie wykorzystując Internet. Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zaprasza na nowe studia podyplomowe - "Marketing marki w Internecie". Studia skierowane są do przedsiębiorców, pracowników małych i średnich firm, placówek oświaty oraz wszystkich tych, którzy chcieliby, by ich oferta i produkty były bardziej widoczne w "sieci".

Etykiety

Tradycyjny koncert kolęd w SP 12

Już od kilkunastu lat miłośnicy dobrej  muzyki, amatorzy polskiej poezji i wielbiciele bożonarodzeniowych zwyczajów spotykają się w styczniowe popołudnie w auli Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie, aby podczas wspaniałego koncertu przywołać magię minionych świąt. Inicjatorką tej cyklicznej imprezy, a także  autorką oryginalnego scenariusza  jest nauczycielka muzyki – Lidia Duda-Machińska.

Etykiety

Brydżyści dla WOŚP!

Gnieźnieńscy brydżyści zagrali również dla 27 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a  zebrana przed turniejem kwota, uzupełniona przez właścicielkę Restauracji LEO LIBRA została przekazane na konto WOŚP. Dlaczego graliśmy? – bo jednym z symboli karcianych jest ♥.

Etykiety

Łukasz Kaszyński dyrektorem Wydziału Edukacji!

Po świąteczno-noworocznej przerwie, w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie nastał dalszy ciąg zmian personalnych o których informowaliśmy już pod koniec listopada 2018 roku. Dzisiaj nastąpiła pierwsza z tych zmian. Łukasz Kaszyński został powołany przez Starostę Gnieźnieńskiego na stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS