http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Bajki - pomagajki” w Starym Ratuszu

Zapraszamy małych i dorosłych mieszkańców Gniezna na kolejny warsztat w cyklu „Książka Malucha” w Starym Ratuszu. Czwarta odsłona już w poniedziałek, 23 września, o godz. 17.00 w sali na parterze, pod tytułem „Bajki - pomagajki”.

Etykiety

Akumulator samochodowy jesienią i zimą - to musisz wiedzieć!

Akumulator to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego samochodu. Dzięki niemu samochód jest w stanie odpalić i poruszać się po drodze. Niestety po lecie wielu kierowców nie dba o jego prawidłowy stan oraz odpowiednie oczyszczenie, aby cieszyć się doskonałą pracą akumulatora w niesprzyjających warunkach, jakie niesie za sobą jesień i zima. Jak przygotować akumulator do zimy i jakie prace z nim związane należy wykonać już jesienią?

Wrzesień na basenie

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do zapoznania się z wrześniową ofertą na basenie, ze szczególnym uwzględnieniem Dnia Chłopca. Szczegóły na plakacie.

Gniezno ugości najlepszych żużlowców Nice 1. LŻ

16 najlepszych zawodników Nice 1. Ligi Żużlowej wystąpi w najbliższą sobotę, 21 września, na torze w Gnieźnie w turnieju, niejako podsumowującym zakończone przed kilkoma dniami zmagania w tej klasie rozgrywkowej. Imprezę, która na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25 rozpocznie się o godzinie 14.00, organizują Polski Związek Motorowy, GTM Start Gniezno oraz Speedwayevents.pl.

Dwie pary z identycznym wynikiem

Szesnastego września rozegrano w restauracji Leo Libra trzeci z pięciu turniejów par z cyklu o Mistrzostwo Powiatu Gnieźnieńskiego, które są rozgrywane pod patronatem Starosty Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego. W turnieju wzięło udział 12 par reprezentujących ośrodki brydżowe Poznania, Rogowa, Trzemeszna, Wrześni  i Gniezna. Turniej należał do bardzo ciekawych, gdyż rozkłady pobrane przed turniejem z sytemu „Pajączek” wymagały znacznych umiejętności zarówno licytacyjnych jak i rozgrywkowych.

Etykiety

MKS PR URBIS rozpocznie rozgrywki dopiero w październiku

Szczypiornistki MKS PR URBIS Gniezno muszą jeszcze trochę poczekać na inaugurację sezonu I ligi kobiet gr. B 2019/20, bo mecz z MTS-em Żory, który miał się odbyć w tę sobotę, został przełożony. Wobec tego podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka rozpoczną rozgrywki wyjazdem do Jeleniej Góry.

Subskrybuj to źródło RSS