http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Praca dla fotoreportera

Wyróżniony Praca dla fotoreportera

Portal informacjelokalne.pl, w związku z nowymi projektami, poszukuje fotoreportera potrafiącego napisać krótką notatkę. Szukamy osoby, która chce współpracować z portalem lub na stale związać się z redakcją.


Praca polega na obsłudze bieżących wydarzeń społeczno-politycznych czy kulturalnych (w tym m.in. sesji, konferencji, wystaw, koncertów, imprez plenerowych, eventów, itp.) z których oczekujemy dobrej jakości zdjęcia i notatkę zawierającą wszystkie istotne informacje.

Szukamy osoby, która potrafi dobrze wykonać zdjęcia, jest dociekliwa, nie boi się ludzi oraz jest dyspozycyjna.

Krótki list motywacyjny i CV (mile widziane próbki własnych umiejętności) prosimy dostarczać z dopiskiem „fotoreporter” na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 maja 2019 roku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

***

Klauzula informacyjna

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Media Lokalne Karol Soberski z siedzibą w Gnieźnie, os. Piastowskie 10B/10, zarejestrowana w Sądzie Okręgowym w Poznaniu, Wydział I Cywilny, w Rejestrze Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem 2336 (dalej: „Administrator”).
Dane kontaktowe Administratora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

3. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Redaktora (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy) lub w celach prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych (podstawa prawna: zgoda osoby, której dane dotyczą).

4. Przetwarzanie obejmuje następujące kategorie Pani/Pana danych osobowych: imię i nazwisko, data urodzenia, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail do kontaktu, dane dotyczące przebiegu zatrudnienia, dane dotyczące wykształcenia, inne dane podane dobrowolnie przez Kandydata w CV.

5.  Zamieszczenie fotografii w CV jest dobrowolne i nie ma żadnego wpływu na przeprowadzenie procesu rekrutacji. Zamieszczając swoje zdjęcie w CV, kandydat wyraża dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie wizerunku.

6. Pani/Pana dane osobowe zbierane w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji na stanowisko Redaktora będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy liczonych od dnia jego zakończenia, a przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, przez okres 6 miesięcy liczonych od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

7. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przenoszenia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo jej wycofania.

8. W celu realizacji przysługujących Pani/Panu praw wskazanych powyżej może Pani/Pan skontaktować się z Administratorem.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.