Logo
Wydrukuj tę stronę

Seniorzy świętowali w Łubowie

Wyróżniony Seniorzy świętowali w Łubowie

Po raz 29. w sali sportowej w Łubowie odbyło się coroczny Dzień Seniora, czyli spotkanie emerytów i rencistów z terenu gminy. W  spotkaniu wzięło udział ponad 300 osób!


Licznie zgromadzonych najstarszych mieszkańców gminy Łubowo, jak i przedstawicieli duchowieństwa, radnych i sołtysów powitał Andrzej Łozowski, wójt gminy Łubowo. Wydarzenie było efektem znakomitej współpracy pracowników Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Biblioteki, na co zwrócił uwagę włodarz, dumny z dobrze przygotowanej i niezwykle kompetentnej kadry.

Wójt dokonał podsumowania ostatnich operacji, jak i zapowiedział przyszłe przedsięwzięcia. Było o inwestycjach drogowych, niezwykle dynamicznym rozwoju infrastruktury, wykonanych rozbudowach obiektów, szerokopasmowym Internecie, a także o dokonującym się prężnym rozwoju gminy, także finansowym. A także o jej atrakcyjności, czujności i spełnianiu dogodnych warunków dla młodych małżeństw, napływie nowych uczniów, a co za tym -  o rozbudowie Szkoły w Fałkowie, projektach kolejnych zmian w Szkole w Lednogórze i całej gamie potrzeb, które z powodzeniem realizują kolejno władze gminy i samorząd. O strefach ekonomicznych, zabezpieczeniu finansowym dla mieszkańców i o wielu przesłankach, które udaje się z powodzeniem zrealizować.

Wójt Gminy zwrócił uwagę na niezwykłe poświęcenie, umiejętności i pracę swojego zastępcy – Tomasza Hartwicha i skarbnika – Eugenii Klimek. Ponadto seniorzy mieli szansę usłyszeć i obejrzeć prezentację multimedialną o planowanych projektach, wnętrzach przyszłości, a i tych związanych z  programowaniem. Ale to nie wszystko co dla nich przygotowano.

Poza niezwykle bogatym programem artystycznym i poczęstunkiem,  wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie!

Informacjelokalne.pl