http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wydział komunikacji wydłuża godziny pracy. Od 27 kwietnia

Wyróżniony Fot. fb Powiat Gniezno Fot. fb Powiat Gniezno

Ze względu na zgłaszane przez mieszkańców sygnały o konieczności zwiększenia dostępności do Wydziału Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Starosta Gnieźnieński zdecydował o wydłużeniu godzin pracy wydziału, który od 27 kwietnia, obsługiwać będzie klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-16.00.


Przypominamy jednocześnie, iż ze względu na wprowadzenie przez rząd stanu epidemii oraz dodatkowych obostrzeń niezbędnych do powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, obsługa klientów Wydziału Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego odbywa się drogą elektroniczną oraz poprzez stacjonarną skrzynkę podawczą, znajdującą się w wejściu do starostwa.

Należy także zaznaczyć, iż osoby, które muszą odebrać stały dowód rejestracyjny ze względu na konieczność wyjazdu za granicę proszone są o składanie odpowiednich wniosków w skrzynce podawczej przy wejściu do urzędu lub kontakt z wydziałem drogą telefoniczną. Nadal rejestrowane będą w pierwszej kolejności pojazdy spełniające szczególnie ważną rolę społeczną. Ponadto, w przypadku konieczności odbioru prawa jazdy przez zawodowych kierowców, należy również osobiście kontaktować się z pracownikami urzędu pod numerem telefonu 61 424 07 08.

Pozostałe osoby proszone są o przesłanie e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zamieszczenie w treści zgody na wysłanie druku prawa jazdy tradycyjną pocztą, z podaniem adresu zamieszkania.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.