http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Chcą dalej funkcjonować w SLD

Gminne koła Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Niechanowie i Witkowie spotkały się wczoraj na wspólnym zebraniu w Niechanowie.  W czasie spotkania podsumowano wyniki wyborów parlamentarnych 2015 i wyniki uzyskane w powiecie gnieźnieńskim. Zjednoczona Lewica w powiecie gnieźnieńskim uzyskała poparcie 17,84 proc., w Niechanowie 34,44 proc. a w Witkowie 19,34 proc..


Członkowie partii w czasie dyskusji opowiedzieli się za dalszym funkcjonowaniem Sojuszu Lewicy Demokratycznej z nowym kierownictwem i programem partii dbającej o ludzi zagrożonych wykluczeniem społecznym z powodów ekonomicznych i ideologicznych oraz broniącej demokracji i aktywnie uczestniczącej w życiu społeczności lokalnych.

Na spotkaniu Tadeusz Tomaszewski – członek Zarządu Krajowego SLD przedstawił zebranym działania organizacyjne przed Konwencją a następnie Kongresem partii.

Radny powiatu gnieźnieńskiego Telesfor Gościniak przedstawił działalność Klubu Radnych w Radzie Powiatu. Członkowie SLD wyrazili poparcie do zmian w statucie SLD zaproponowanych przez Tadeusza Tomaszewskiego zmierzających do upodmiotowienia członków partii w podejmowaniu najważniejszych decyzji personalnych i programowych SLD.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.