http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

„W ludziach podzielających mój zapał widzę szansę dla gminy”

Wyróżniony „W ludziach podzielających mój zapał widzę szansę dla gminy”

Artur Hańczak, 43 lata, mieszkaniec Przysieki, w niedzielnych wyborach na wójta gminy Mieleszyn pokonała dotychczasowego, wieloletniego gospodarza tej gminy, Janusza Kamińskiego stosunkiem głosów 882 do 844. Nowemu wójtowi zadaliśmy trzy pytania.


- Co jako wójt w pierwszej kolejności chciałby Pan zrobić w gminie Mieleszyn?
- Myślę że, w pierwszej kolejności chciałbym uzupełnić swoją wiedzę na temat obecnej sytuacji w naszej gminie. Pozwoli mi ona na lepsze zrozumienie problemów oraz stworzenie planu działania. Jako nowa osoba na tym stanowisku muszę również poznać wszystkich swoich współpracowników i zapoznać się z dokumentacją obecnych projektów.

- Jak chce Pan pobudzić tę gminę, która ma ogromny potencjał, od wielu lat niewykorzystywany, stąd zapewne wyborcy zagłosowali na Pana bo uznali, że nadszedł czas na zmiany?
- Zawsze byłem społecznikiem i to w ludziach podzielających mój zapał widzę szansę dla gminy. Wierzę że wiele takich osób znajduje się wśród mieszkańców i to im w pierwszej kolejności należy dać szansę wypowiedzenia się i przekucia ich pomysłów w pracę radnych i sołtysów. Osoby te będą z czasem aktywizowały coraz szersze kręgi włączając je w życie gminy. Chciałbym aby projekty dla gminy miały swój początek właśnie wśród mieszkańców, a znajdowały swój finał w postaci wspólnie z radnymi wypracowanych projektów uchwał. Do takiego sposobu pracy potrzebny jest dialog między wszystkimi stronami i dołożę wszelkich starań aby tak właśnie się stało, zgodnie z moimi zapewnieniami jakie złożyłem mieszkańcom w trakcie kampanii wyborczej.

- Co by Pan chciał przekazać mieszkańcom gminy Mieleszyn?
- Dziękuję serdecznie wszystkim mieszkańcom gminy Mieleszyn, którzy wzięli udział w Wyborach Samorządowych 2018 a w szczególności moim wyborcom, którzy oddali na mnie swój głos pomimo obaw jakie wiążą się ze zmianami. Bardzo cieszy mnie fakt, iż obdarzyli mnie Państwo zaufaniem udzielając swego poparcia i powierzając mi funkcję Wójta Gminy Mieleszyn.
Dziękuję również za to, że obdarzyliście zaufaniem kandydatów na radnych startujących z KWW „Zgoda i Porozumienie”.
Słowa wdzięczności kieruję także do tych, którzy w osobistych kontaktach dodawali mi otuchy i wspierali w trudnym okresie kampanii wyborczej. Państwa udział w wyborach jest wyrazem zainteresowania, zaangażowania i troski o losy naszego Wspólnego Dobra jakim jest Gmina Mieleszyn.
Udzielone poparcie traktuję jako duże wyzwanie do służby Państwu. Swoim postępowaniem będę starał się łączyć Wszystkich Mieszkańców, niezależnie od tego, czy wzięli udział w wyborach, czy nie i niezależnie od tego jak głosowali. Kredyt udzielonego zaufania postaram się spłacić codzienną, wytrwałą i roztropną pracą, aby nasza Mała Ojczyzna była piękniejsza, a przeprowadzone działania pomagały Państwu w codziennym życiu.

11 komentarzy

 • Ojaaa
  Ojaaa środa, 31, październik 2018 22:27 Link do komentarza Raportuj

  Panie Taki tam jeden świete slowa ;-)...ciekawe co robil bedac radnym hah

 • taki tam jeden
  taki tam jeden poniedziałek, 29, październik 2018 10:27 Link do komentarza Raportuj

  cytuję " - Myślę że, w pierwszej kolejności chciałbym uzupełnić swoją wiedzę na temat obecnej sytuacji w naszej gminie. Pozwoli mi ona na lepsze zrozumienie problemów oraz stworzenie planu działania." tak by mogła mówić osoba z zewnątrz, a nie człowiek który przez ostatnie 4 lata był radnym gminnym. No bez jaj, przecież to uzupełnianie wiedzy już powinno dawno nastąpić skoro chciał być Pan wójtem. Oj, Arturek, nie przykładałeś się, nie odrobiłeś pracy domowej ;). Ciekaw czym się Pan zajmował będąc radnym ????????? A czas na uzupełnienie wiedzy był też podczas kampanii. I co, też nic??? Czyli wskakiwanie na stołek Wójta z galopu??? Ale fuks że udało się Panu wskoczyć prostu w siodło. No ładnie, gratuluje. Tylko żeby ten koń zbyt Pana nie poniósł, bo to jest narowisty koń, niech Pan trzyma mocno lejce :)

 • Ooo
  Ooo czwartek, 25, październik 2018 21:32 Link do komentarza Raportuj

  Tamten zły ten co jeszcze dobrze nie wszedl do urzedu tez zly...zal wam wszystkim tylek sciska i tyle...

 • kaziu
  kaziu czwartek, 25, październik 2018 13:38 Link do komentarza Raportuj

  Co za wielki błąd ? 16, czy 18 lat! Reszta stwierdzeń "mieszkańca" niestety to przykre, ale prawda. Uderz w stół, a przydupasy się odezwą i będą bronić starego układu, bo pewnie miały korzyści, np. podwójne zatrudnienie, itp. "mieszkaniec" zapomniał wspomnieć jeszcze o bucie i arogancji poprzedniego wójta - ten co musiał coś załatwiać w gminie wie o czym piszę - a buta i arogancja to największy grzech każdej władzy. Gorszy był jeszcze ten drugi - filozof, ten niższy. Swoją drogą ciekawe czy teraz się zmieni przy nowym szefie?

 • Mieszkanka
  Mieszkanka środa, 24, październik 2018 21:00 Link do komentarza Raportuj

  Panu przyszlemu wojtowi gratuluje wygranej i zycze owocnej pracy choc napewno bedzie ciezka patrzac na to co zrobil juz dla nas obecny jeszcze wojt Pan Janusz, a poprzeczke postawil wysoko. A Panu Januszowi zycze milego, zdrowego i szczesliwego w pelni zasluzonego odpoczynku !!! Powodzenia !

 • Mieszkaniec 2
  Mieszkaniec 2 środa, 24, październik 2018 20:20 Link do komentarza Raportuj

  Skoro gmina potrzebowala planu naprawczego, to czy nie powinien go Pan przyszly wojt stworzyc przynajmniej podczas kampani wyborczej?. A jesli chodzi o uzupelnienie wiedzy na temat sytuacji w naszej gminie to swiadczy o jakosci pelnienia przez Pana funkcji radnego ;-)

 • Mieszkanka
  Mieszkanka środa, 24, październik 2018 20:04 Link do komentarza Raportuj

  Chyba dołki zostawił a nie wysoka poprzeczke! Jak ktoś kandyduje żeby mieć wyższa emeryturę tylko a nie chce coś dla gminy zrobić to przepraszam bardzo z czym do ludu. Nowy wygrał bo mieszkańcy chcą zmian. Ci co byli przeciw boją się zmian. Zmiany są potrzebne i życzę powodzenia nowemu wujtowi!

 • Wyborca gminy
  Wyborca gminy środa, 24, październik 2018 09:38 Link do komentarza Raportuj

  Do "mieszkaniec" kadencja wójta trwała 4 lata, tak więc 4 x 4 = 16 lat!!!
  Żenujący poziom wiedzy, tak jak i komentarz!!!
  Dziękuję Panu Kaminskiemu za wspaniałe lata, jest Pan wyjątkowym człowiekiem!!
  Nowemu wojtowi gratuluję, życzę powodzenia - będzie potrzebne, gdyż poprzeczka przez Pana Janusza został postawiona wysoko.

 • Wyborca
  Wyborca wtorek, 23, październik 2018 22:29 Link do komentarza Raportuj

  Serdeczne gratulacje!!!
  Nowemu wojtowi życzę powodzenia... gdyż bedzie bardzo potrzebne!
  Musi się Pan bardzo postarać, żeby dorównać obecnemu wojtowi.
  Jest On wspaniałym człowiekiem, jako mieszkaniec tej gminy serdecznie dziękuję za wspaniałe 16 lat.

 • Mieszkaniec Gminy
  Mieszkaniec Gminy wtorek, 23, październik 2018 13:26 Link do komentarza Raportuj

  Gratulacje! Świeża krew, liczmy na zmianę obsady,która już wygrzała miejsca i rozwinięcia Gminy!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.