http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Ferie z projektowaniem ogrodów

Wyróżniony Ferie z projektowaniem ogrodów

Z ciekawą propozycją zajęć z projektowania terenów zielonych wyszli nauczyciele kierunku architektura krajobrazu. Spotkania odbyły się w specjalistycznej pracowni Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie. Celem dwudniowych warsztatów skierowanych do uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej było zapoznanie się ze sztuką projektowania i aranżacji terenów zieleni.


Uczniowie mieli okazję pracować na profesjonalnym programie dla architektów krajobrazu Gardenphilia DESINGER 2 tworząc indywidualne projekty pod okiem nauczycieli architektury krajobrazu: Joanny Prawniczak i Ewy Helik.. Wszyscy uczestnicy zadowoleni są z takiej alternatywy spędzenia wolnego czasu, o czym świadczą ich wypowiedzi.

Jakub Klimek SP Łubowo: - Na udział w warsztatach namówił mnie starszy brat, uczeń ZSP nr1. Podoba mi się projektowanie i chciałbym to kontynuować.

Z kolei Maryna Kuszak SP nr 7 w Gnieźnie dodaje: - Interesuje mnie projektowanie, a warsztaty mnie w tym utwierdziły. Bardzo podoba mi się program, który daje możliwości wizualizacji 3D projektowanych elementów.

- Bardzo podobają mi się zajęcia, myślę, że mogę kontynuować to w przyszłości – podkreśla Paulina Kabacińska SP nr 7 w Gnieźnie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.