http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Strzyżewo Paczkowe świętował Dzień Babci i Dziadka

Wyróżniony Strzyżewo Paczkowe świętował Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimnym miesiącem pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To święto naszych kochanych babć i dziadków, które odbyło się w świetlicy wiejskiej w Strzyżewie Paczkowym.


Gości powitał sołtys Bolesław Dziel, a w uroczystym spotkaniu wzięli udział Włodzimierz Leman, wójt gminy Gniezno i ks. Krzysztof Woźniak. Były życzenia i chwile wzruszeń. Upominki dla najstarszych i najmłodszych babć i dziadków oraz dla tych którzy mają najwięcej wnuków.

Dodatkową atrakcją było wspólne śpiewanie kolęd i piosenek biesiadnych, przy pomocy Pani Krysi i oprawie muzycznej Pana Franciszka.

Tegoroczny Dzień Seniora połączony z Dniem Babci i Dziadka spędzony przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez Panie z KGW w miłej atmosferze podobał się wszystkim zaproszonym gościom.

- Mamy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy aby wspólnie pośpiewać i spędzić razem czas – mówi Grażyna Jastrzębska, wiceprzewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Strzyżewie Paczkowym.

Ostatnio zmienianyśroda, 25 styczeń 2017 15:27

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.