http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Koncerty dla dzieci na Latarni

Latarnia na Wenei zaprasza na koncerty i warsztaty muzyczne kierowane tym razem do dzieci. Dla najmłodszych wystąpią Czereśnie, Jerz Igor a warsztaty poprowadzi Asi Mina. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!

Warsztaty gwarowe dla hoteli i restauracji! Zdobądź certyfikat „Tu blubramy po naszemu!”

Tego jeszcze nie było! To będzie prawdziwy turystyczny hit! Już pod koniec września na gnieźnieńskich hotelach i restauracjach pojawią się wlepki „Tu blubramy po naszemu!”. To będzie sygnał dla turystów i mieszkańców Gniezna, że w danym lokalu cenią sobie lokalne dziedzictwo – czyli gwarę gnieźnieńską. Że personel w tym miejscu mówi w gwarze i że potrafi polecić ciekawe atrakcje w Gnieźnie.

Etykiety

Praca dla dziennikarza/reportera miejskiego

Firma Media Lokalne, wydawca portalu informacjelokalne.pl - w związku z nową inicjatywą redakcyjną i znacznym rozszerzeniem działalności - poszukuje dziennikarza/reportera z terenu miasta Gniezna, który interesuje się tematami społeczno-politycznymi. Ofertę adresujemy do osób potrafiących redagować teksty oraz wykonywać zdjęcia, zdecydowanych pracować w nielimitowanym czasie, umiejących dostrzegać ciekawe tematy w swoim otoczeniu.

Folklor i taniec w przedostatni weekend KFA

Do Międzynarodowych Spotkań z Folklorem, które już od kilku lat wpisują się w program gnieźnieńskiego Królewskiego Festiwalu Artystycznego, dołączy nowość: przygotowane przez Miejski Ośrodek Kultury i różnych partnerów warsztaty i pokazy różnych odmian tańca.

Etykiety

Wakacje z literaturą w Niechanowie

Od 18 lat, w drugim miesiącu letniego wypoczynku, Gminny Ośrodek Kultury w Niechanowie organizuje wakacyjne spotkania z literaturą w ramach akcji  „Cała Polska czyta dzieciom”. W tym roku dzieci zapoznały się z twórczością francuskiego pisarza i lotnika - Antoina de Saint-Exupery - autora filozoficznej baśni dla dzieci i młodzieży „Mały Książę”.

Subskrybuj to źródło RSS