http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Blisko 11 tysięcy dla Domu Dziecka w Trzemesznie!

Wyróżniony Blisko 11 tysięcy dla Domu Dziecka w Trzemesznie!

Jak pokazują Zimowe Jelonki, dobre serce i działalność charytatywna nie ogranicza się jedynie do jednorazowego wsparcia dla WOŚP. Gniezno ma szereg swoich lokalnych akcji. Wśród nich faktycznie wyróżnia się impreza pod szyldem Zimowe Jelonki.


Tegoroczne licytacje i zbiórki przyniosły blisko 11 tysięcy złotych na rzecz Domu Dziecka w Trzemesznie. Totalnie oddolne działanie bez żadnego sterowania i budowania kapitału politycznego. Nieformalne Towarzystwo Przyjaciół Jelonka Rogacza, po prostu spotyka się od lat, by się bawić i pomagać. Organizatorzy nie odnotowują rekordów i dat, po prostu działają.

Tegoroczne Zimowe Jelonki wsparło Stowarzyszenie Bez Nazwy, znane między innymi z „produkcji” Muzykozy. Jelonki zagrały po raz kolejny w Klubie Muzycznym Młyn. To miejsce sprawdza się za każdym razem w przypadku tej imprezy charytatywnej. Oba wczorajsze koncerty, pomiędzy, którymi królowały licytacje prowadzone między innymi przez Krzysztofa Celkę, były bardzo dobrze przyjęte. Niezwykle dowcipne granie grupy Disco Pogo, która nie boi się łączyć funky z alternatywnym rockiem. - Ona nie tańczy dla mnie, ona nie tańczy dla nikogo. Zamiast disco podrywu lubi Woodstock, lubi pogo.

Ona nie tańczy dla mnie, ona nie tańczy dla nikogo – to chyba jeden z bardziej znanych tekstów kapeli, grającej od 2016 roku. Młoda kapela świetnie rozbujała jelonkową publiczność. Niezwykle dobrze przyjęto co zrozumiałe Nocne Taxi, to można rzec zespół wpisany w Zimowe Jelonki. Niezwykle sprawny zespół, który kiedy gra covery, to tak gra jakby były to ich własne kawałki. Niewątpliwie Zimowe Jelonki to impreza z której lokalnie możemy być dumni.Fot. Dominik Wilczyński

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.