http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

21 maja o godz. 10.00 - Spotkanie z Karoliną Koszelą w ramach akcji „Całe Gniezno Czyta Dzieciom”

Wyróżniony 21 maja o godz. 10.00 - Spotkanie z Karoliną Koszelą w ramach akcji „Całe Gniezno Czyta Dzieciom”

Akcja gnieźnieńskiej Biblioteki Publicznej pod hasłem „Całe Gniezno Czyta dzieciom” nabiera tempa. Przed nami kolejne z zaplanowanych wydarzeń. Głównym motywem edycji wspierającej czytanie wśród najmłodszych są  spotkania z ciekawymi mieszkańcami naszego miasta.


Na najbliższe zaprosiliśmy postać niebanalną, która od wielu lat zdobywa kolejne trofea sportowej aktywności. Mowa o Karolinie Koszeli - mistrzyni Świata WPA w Trójboju (2017), wielokrotnej Mistrzyni Polski i Europy w boksie(2001-2015), Mistrzyni Polski STRONG Woman(2015-2017) - żeby przytoczyć jedynie najbardziej spektakularne z jej osiągnięć.

Najbardziej utytułowana gnieźnieńska sportsmenka opowie małemu pokoleniu o swojej pasji, sukcesach i trudach jakie wynikają z bycia sportowcem. My pokażemy pasję na papierze. Tym razem treścią literackich poleceń będą popularni zawodnicy, ćwiczenia i rekreacja ruchowa.

Jak, wiemy doskonale z autopsji, trenować należy różne rodzaje mięśni, także te odpowiedzialne za pamięć i koncentrację. Tutaj zgadzamy się z naszym gościem w stu procentach - trening czyni mistrza. A zaproszoną Mistrzynię zobaczyć będzie można w Filii nr 2, przy ul. Staszica 12a w poniedziałek, 21 maja o godz. 10.00.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.