http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Sylwester na... rowerach!

Wyróżniony Sylwester na... rowerach!

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia pod Żaglami pomimo niewielkiego przymrozku wyruszyli w I Sylwestrowy Rajd Rowerowy, który wiódł trasą: Trzemeszno – Miaty – Krzyżówka- Lubochnia – Kujawki – Wymysłowo – Rudki – Trzemeszno.


Przed wyruszeniem w trasę odbyła się odprawa na której omówiono zasady bezpieczeństwa. Pomimo niewielkiej usterki roweru jaki przydarzył się  jednemu z uczestników rajdu, uczestnicy ruszyli kilka minut po godzinie 9.00. Dotarłszy nad jezioro Wierzbiczańskie w Kujawkach rozpalili ognisko, aby ogrzać zmarznięte dłonie i posilić się pieczoną kiełbaską i chlebem.

Po posiłku, uczestnicy rajdu wznieśli toast i  życzyli sobie, aby zbliżający się 2017 rok był równie obfity w rajdy rowerowe. Następnie wszyscy ruszyli w drogę powrotną, gdzie po drodze podziwiali uroki jeziora Wierzbiczańskiego.  

- Mamy nadzieje, że zainicjowany rajd przez członków naszego stowarzyszenia na stałe wpisze się w harmonogram naszych działań na rzecz mieszkańców gminy Trzemeszno – mówi Robert Nawrocki ze stowarzyszenia. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok 2017.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.