http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

„Witajcie w naszej bajce...” - Piknik Rodzinny przedszkolaków z Fałkowa

Wyróżniony „Witajcie w naszej bajce...” - Piknik Rodzinny przedszkolaków z Fałkowa

W Dziekanowicach w minioną sobotę odbył się IX Piknik Rodzinny Przedszkola nr 1 w Fałkowie pod hasłem „Witajcie w naszej bajce...”. Imprezę rozpoczął występ dzieci, które wprowadziły uczestników w tematykę kontynuowaną przez animatorów.


W czasie całego festynu dzieci i dorośli mogli skorzystać z atrakcji takich jak: malowanie twarzy i włosów, zaplatanie kolorowych warkoczyków, zrobienie bajkowych tatuaży, zabawy na zamkach dmuchanych, przejażdżka bryczką, zwiedzanie wozu strażackiego oraz wcielić się w rolę strażaka gaszącego pożar działkiem wodnym.

Uczestnicy pikniku w czasie trwania wspaniałej zabawy mogli skorzystać z suto zastawionego stołu, na którym serwowano: chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym, bigos, zupy: żurek, grochówkę i gulaszową, kiełbaski z grilla oraz słodkości (pączki, rogaliki, drożdżówki, placek drożdżowy). Przysmakiem dzieci okazała się wata cukrowa i popcorn.

Dzieci z pikniku wróciły do domów ze wspomnieniem dobrej zabawy, uśmiechem na twarzy, kolorowa buziom i włosami, barwnym warkoczem, tatuażem, balonem i świecącą bransoletka.

Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi oraz rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc podczas pikniku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.