http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Rok kulturalny w Niechanowie zakończony!

Wyróżniony Rok kulturalny w Niechanowie zakończony!

W Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie odbyło się zakończenie roku kulturalnego 2016/2017.


- W sali Gminnego Ośrodka Kultury w miłej i radosnej atmosferze wysłuchaliśmy montażu słowno–muzycznego z okazji Dnia Ojca i Matki oraz bloku tanecznego w wykonaniu dwóch formacji tańca towarzyskiego. W trakcie uroczystości uczestnicy sekcji wręczyli swoim rodzicom słodkie upominki, po czym każdego uczestnika kółka tanecznego Beata Świtalska  uhonorowała  medalem, dyplomem oraz płytą z układami tanecznymi - mówi Teresa Jastrzębska, dyrektor GOK w Niechanowie.

W tym dniu również sekcja plastyczna pod kierunkiem Krzysztofa Żoka  zakończyła sezon kulturalny przygotowując prace  na konkurs plastyczny „Bocian i my”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Światowid.

Dzień wcześniej, 22 czerwca  po raz  ostatni przed wakacjami spotkali się młodzi gitarzyści – uczestnicy gokowskich, cyklicznych spotkań pod kierunkiem Marka Radowskiego.

Zakończenie zajęć artystycznych w ośrodku jest równocześnie rozpoczęciem wakacji, dziękując serdecznie  instruktorom, dzieciom i rodzicom  życzymy udanego wypoczynku i już dziś zapraszamy na zajęcia tuż po wakacjach.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.