http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Filmowa zgadywanka! Zaproszenia trafią do Pobiedzisk i Żnina!

Wczoraj naszych Czytelników zaprosiliśmy - jak co tydzień - do "Filmowej zgadywanki". W konkursie filmowym do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans filmowy do zrealizowania w Kinie Helios w Gnieźnie. By zdobyć takie zaproszenie wystarczyło odpowiedzieć na jedno proste pytanie.


W tym tygodniu do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans filmowy - do zrealizowania do końca sierpnia 2018 r. By zdobyć takie zaproszenie dla dwóch osób wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: - Czy Pierce Brosnan występuje w amerykańskim musicalu pt. "Mamma Mia! Here We Go Again"?

Odpowiedź: Tak


Wśród Czytelników, którzy prawidłowo odpowiedzieli na to pytanie wylosowaliśmy dwie osoby, które otrzymają od nas podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany film do zrealizowania do końca sierpnia 2018 r.

Uwaga!
Kino Helios wprowadziło nowe zasady: zaproszenia, które są do wygrania w naszym konkursie, można zrealizować do 31 sierpnia, ale tylko w dniach od poniedziałku do czwartku danego tygodnia.

W tym tygodniu zaproszenia wylosowali: Anna Waszyńska z Pobiedzisk i Piotr Trzeciak ze Żnina! Gratulujemy! (zaproszenia prześlemy pocztą).

UWAGA! Kolejna "Filmowa zgadywanka" w PONIEDZIAŁEK, 20 sierpnia 2018 r. o godz. 7.20.

Zachęcamy do zabawy!

***

Szanowni Państwo!

   Wykonując obowiązek prawny nałożony na nas przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 7 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwane dalej: „RODO”, które jest stosowane w całej Unii Europejskiej od dnia 25 maja 2018 r., musimy poinformować o celach i zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez firmę Media Lokalne wydawcę portalu informacjelokalne.pl. W celu wysyłania do Pani/Pana zaproszeń - nagrody w konkursie filmowym organizowanym przez informacjelokalne.pl, nasz portal informacjelokalne.pl musi przetwarzać niektóre Pani/Pana dane osobowe, przede wszystkim takie jak adres e-mailowy, imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Dane te uzyskaliśmy bezpośrednio od Pani/Pana. Przetwarzanie tych danych przez informacjelokalne.pl obejmuje głównie ich przechowywanie w bazie osób które wygrały zaproszenie - nagrody w konkursie filmowym oraz umieszczanie imienia i nazwiska na liście zwycięzców w artykule informującym o wynikach konkursu w danym tygodniu. Dane pozostałych uczestników konkursu sa usuwane z naszej bazy danych w ciągu 24 godzin po zakończeniu konkursu.

   Opisane wyżej przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych stanowi element działalności informacyjnej portalu informacjelokalne.pl, a zatem podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tzn.  osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.

   W dowolnym momencie może Pani/Pan zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych przez informacjelokalne.pl. W tym celu może Pani/Pan skontaktować się z naszym portalem w dowolny sposób, najlepiej na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pod telefonem 61 424 31 37.

   Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania i usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

   Jeśli nie wyraża Pani/Pan zgody na przetwarzanie swoich danych na zasadach podanych wyżej, prosimy nie brać udziału w konkursie. Udział w konkursie oznacza Pani/Pana zgodę na przetwarzanie danych na zasadach podanych wyżej.

Redakcja portalu informacjelokalne.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.